Троє львів'ян – у символічній збірній сезону на «аматорах»!

20.07.2021 11:43

Футболісти «Юності» (Верхня/Нижня Білка) Олег Панасюк, Володимир Гладкий і гравець ТзОВ ФК «Карпати» (Львів) Костянтин Деревльов потрапили в символічну збірну чемпіонату України серед аматорських команд сезону-2020/2021.

38-річний атакувальний півзахисник Костянтин Деревльов став найкращим бомбардиром «зелено-білих левів» – в аматорській першості на його рахунку 8 голів і дві результативні передачі в 15-ти матчах. «Він і забивав охоче, й на місці форвард у відтяжці постійно створював гостроту. Той випадок, коли заглядати в паспорт протипоказано – побаченому не повірите», – так характеризує гру Деревльова в минулому сезоні сайт SportArena.

Тепер Костянтин Деревльов захищатиме кольори підмонастирського «Фенікса» у Прем'єр-лізі Львівщини. 

25-річний лівий півоборонець Олег Панасюк відзначився 7-ма голами й одним асистом у 17-ти поєдинках і зарекомендував себе як швидкісний виконавець. «Стрімкий футболіст не завжди був стабільним, але на просторі, при швидкому переході від оборони в атаку чи зручній передачі на хід, він видав навіть кращий індивідуальний результат, аніж його партнери по команді Омар Набізада, Богдан Адам чи Богдан Іванченко. Особливо вдало Панасюк діяв у матчах проти найсильніших суперників, зокрема ставши героєм матчу в Оржеві», – характеризує Панасюка Sport Arena.

25-річний нападник «Юності» (Верхня/Нижня Білка) Володимир Гладкий із 11-ма забитими м'ячами в 17-ти іграх став найкращим бомбардиром групи 1 чемпіонату України серед аматорів. Водночас Володя віддав 3 результативні передачі.

Ось так прокоментувала його дії на футбольному полі Sport Arena: «Головний снайпер «Юності» пройшов фундаментальну школу львівського футболу та грав серед професіоналів. У гранді футболу Львівщини забиває багато і зі смаком. Минулий рік узагалі вийшов у Гладкого зірковим, та й у другій половині чемпіонату Володимир устиг оформити покер у матчі з «Варатиком» та вирішити долю гри з «Довбушем» (гол і асист)».

Нагадаємо: старт нового сезону всеукраїнської аматорської першості заплановано на 7-8-ме серпня. Заявки на участь у ньому вже подали 3 представники Львівської області: «Юність» (Верхня/Нижня Білка), «Фенікс» (Підмонастир) та ФСК «Самбір».