Ребрендинг «Львова»

20.07.2021 13:58

Професіональний футбольний клуб «Львів», що виступає в українській Прем'єр-лізі, перед стартом сезону-2021/2022 змінив логотип.

На своєму офіційному сайті львів'яни розповіли історію його створення: «Минулого року було оголошено конкурс на розробку нового лого для команди. Тоді ми отримали понад три сотні пропозицій, з яких обрали кілька десятків найвдаліших. Визначити переможця було надзвичайно складним завданням: відкрите голосування не допомогло обрати беззаперечного лідера. Голоси всередині клубу також розділились.

Аби дійти до спільного знаменника, ми вирішили зібрати усі наявні варіанти та передати їх у руки професійним дизайнерам, які обрали найкращі елементи з кожного та втілили їх у новій емблемі.

Прийшов час презентувати результати. Ми оновили дизайн, проте залишили головні атрибути нашої команди: кольори, зображення лева та символ команди нашого міста.
Синій і золотий кольори ідентифікують національну приналежність як футбольної команди, так і громадян України. А ще це традиційні колір міста Лева. Червоний колір – колір команди свого міста, колір «містян». Символ лева також пов’язуємо зі Львовом. А ще з рисами, які притаманні нашій команді на полі: хоробрість, наполегливість та витривалість.

Лев на логотипі – схематичний: він складається з цегли і бруківки, як і Львів. А ще демонструє, що ми впевнено закладаємо фундамент нової історії ПФК «Львів», крок за кроком будемо ставати кращими та впевнено рухатимемось до нових футбольних здобутків.

Корона лева – символ Данила Галицького, алюзійний атрибут історичного надбання, нагадування про «малу батьківщину». Ми не одягаємо її на себе, а визначаємо її як найвищу мету, до якої будемо наближатися з кожною новою здобутою нагородою.

Форма логотипу – щит. Клуб захищатиме ворота міста Лева і примножуватиме його футбольну славу на ігровому полі.

Нова емблема має ще одне важливе послання: ми змінюємось ззовні аби йти в ногу з часом, проте залишаємось консервативними всередині, щоби продовжувати історію та відстоювати ціннісні орієнтири».

Вже у п'ятницю, 23-го липня, футболісти «Львова» в стартовому турі чемпіонату УПЛ на «Арені Львів» із новим логотипом на ігровій формі поміряються силами з «Маріуполем».