Богдан МОРОЗ: «Будемо боротися за золоті медалі»

22.07.2021 13:49

Після першого кола спортивно-культурний клуб «Пісочна» одноосібно очолює турнірну таблицю Групи Б Першої ліги Львівщини. Інформаційний центр Львівської Асоціації футболу поспілкувався з президентом «Пісочної» Богданом Морозом, який розповів про найближчі плани й потенційних новачків своєї команди.

– Пане Богдане, «Пісочна» входить до трійки команд, які цього сезону не знають гіркоти поразок в обласних змаганнях (у цій трійці також є ФСК «Яворів» та ФК «П'ятничани»). В чому таємниця вашої переможної ходи? 
– Звичайно, ми радіємо переможним результатам. У нас хороший підбір гравців. У команді прекрасний мікроклімат, у всіх гарний настрій, тому так добре граємо. Футболісти збираються разом після матчів. Я був на всіх поєдинках «Пісочної». Найважливіше, що ми демонструємо цікаву, якісну атакувальну гру, контролюємо м'яч.

З командою вже впродовж 15-ти років працює незмінний тренер Ігор Іванович Герилів. Здебільшого тренуємося двічі на тиждень. Стараємося давати бій кожному супернику.  
– Чи стоїть перед «Пісочною» завдання виграти цьогоріч Першу лігу й за спортивним принципом підвищитися в класі?
– Завдання в нас завжди максимальні. Звісно, цього року боротимемося за золоті медалі в Першій лізі Львівської області. Хочемо грати у Прем'єр-лізі Львівщини. Але це залежатиме від фінансового стану команди. Якщо партнери підтримають нас, як і обіцяють, то будемо думати про підвищення в класі. Контролюємо кожну копійку. Час усе покаже.

З понеділка зберемо хлопців і відновимо тренувальний процес. У нашій групі доволі міцні, боєздатні колективи: ФК «Мостиська», «Газовик-Хуртовина» (Комарно), СК «Нафтовик» (Борислав)... Сподіваюся, в другому колі ми покажемо не гірший результат, аніж у першому.

– Чи відомо, хто залишить розташування вашої команди, а хто з новачків її підсилить?
– Ніхто з гравців не залишає нашу команду. Маємо на олівці двох нападників і правого захисника. Прізвищ наразі не називатиму. Наступного тижня вони вже працюватимуть з нами на тренуванні.

Щиро дякуємо пану Богдану за цікаву розмову й бажаємо «Пісочній» якомога більше вдалих результатів!