Календар Прем'єр-ліги Львівщини-2021, друге коло

02.08.2021 15:58

КАЛЕНДАР ІГОР ЧЕМПІОНАТУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ СЕЗОНУ 2021 РОКУ. ПРЕМ’ЄР-ЛІГА. ДОРОСЛІ КОМАНДИ

ДРУГЕ КОЛО

Дванадцятий тур

4 серпня – середа

67. ФК «Скала 1911» Стрий – «Юність» Верхня/Нижня Білка

68. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – ДЮШ ФК «Львів» 

7 серпня – субота

69. МФК «Галичина» Дрогобич – «Темп» Відники/Зубра

8 серпня – неділя

70. ФСК «Самбір» – ФК «Куликів»   

71. ЛСК «Погонь» Львів – «Фенікс» Підмонастир (13.10.2021 р.)

72. ФК «Корміл»  Давидів – ФК «Миколаїв» 


Тринадцятий тур

11 серпня – середа

73. ДЮШ ФК «Львів» – ЛСК «Погонь» Львів  

74. «Фенікс» Підмонастир – МФК «Галичина» Дрогобич  

75. «Юність» Верхня/Нижня Білка – «Рух-2» Львів 

15 серпня – неділя

76. ФСК «Самбір» – «Темп» Відники/Зубра 

77. ФК «Куликів» – ФК «Корміл» Давидів

78. ФК «Скала 1911» Стрий – ФК «Миколаїв» 


Чотирнадцятий тур

18 серпня – середа

79. ФК «Миколаїв» – «Рух-2» Львів 

80. ФСК «Самбір» – «Фенікс» Підмонастир  

81. ДЮШ ФК «Львів» – МФК «Галичина» Дрогобич

22 серпня – неділя 

82. ФК «Скала 1911» Стрий – ФК «Куликів»

83. «Корміл» Давидів – «Темп» Відники/Зубра 

84. ЛСК «Погонь» Львів – «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір (15.08.2021 р.)


П’ятнадцятий тур

25 серпня –  середа

85. ФСК «Самбір» – ДЮШ ФК «Львів» 

86. «Фенікс» Підмонастир – «Корміл» Давидів   

87. ФК «Куликів» – «Рух-2» Львів (13.10.2021 р.)   

88.  ФК «Миколаїв» – «Юність» Верхня/Нижня Білка    

29 серпня неділя

89. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – МФК «Галичина» Дрогобич

90. ФК «Скала 1911» Стрий – «Темп» Відники/Зубра  


Шістнадцятий тур

вересня – середа

91. «Юність» Верхня/Нижня Білка – ФК «Куликів» (08.09.2021 р.)

92. ФК «Скала 1911» Стрий – «Фенікс» Підмонастир 

93. «Корміл» Давидів  ДЮШ ФК «Львів»                                                   

вересня – неділя

94. ФСК «Самбір» – «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір  

95. «Темп» Відники/Зубра – «Рух-2» Львів

96. МФК «Галичина» Дрогобич – ЛСК «Погонь» Львів


Сімнадцятий тур

вересня – середа

97. ФСК «Самбір» – ЛСК «Погонь» Львів

98. ФК «Скала 1911» Стрий – ДЮШ ФК «Львів»

99. «Фенікс» Підмонастир – «Рух-2» Львів 

100. «Темп» Відники/Зубра – «Юність» Верхня/Нижня Білка (18.08.2021 р.)

12 вересня – неділя

101. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – «Корміл» Давидів

102. ФК «Куликів» – ФК «Миколаїв» 


Вісімнадцятий тур

15 вересня – середа

103. «Юність» Верхня/Нижня Білка – «Фенікс» Підмонастир  

104. ДЮШ ФК «Львів» – «Рух-2» Львів

19 вересня – неділя

105. ФСК «Самбір» – МФК «Галичина» Дрогобич (17.09.2021 р.) 

106. ФК «Миколаїв» – «Темп» Відники/Зубра  

107. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – ФК «Скала 1911» Стрий (17.10.2021 р.)  

108. «Корміл» Давидів – ЛСК «Погонь» Львів


Дев’ятнадцятий тур

22 вересня – середа

109. ДЮШ ФК «Львів» – «Юність» Верхня/Нижня Білка 

110. «Фенікс» Підмонастир – ФК «Миколаїв»  

111. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – «Рух-2» Львів  (21.09.2021 р.)

26 вересня – неділя

112. МФК «Галичина» Дрогобич – «Корміл»  Давидів

113. ЛСК «Погонь» Львів – ФК «Скала 1911» Стрий   

114. «Темп» Відники – ФК «Куликів»  


Двадцятий тур

29 вересня – середа

115. ФК «Куликів» – «Фенікс» Підмонастир  

116. ФК «Миколаїв» – ДЮШ ФК «Львів»   

117. «Юність» Верхня/Нижня Білка – «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір  

118. ЛСК «Погонь» Львів – «Рух-2» Львів

119. МФК «Галичина» Дрогобич – ФК «Скала 1911» Стрий   

жовтня – неділя

120. «Корміл»  Давидів – ФСК «Самбір»    


Двадцять перший тур

жовтня – середа

121. ЛСК «Погонь» Львів – «Юність» Верхня/Нижня Білка 

122. Фенікс» Підмонастир – «Темп» Відники/Зубра 

123. МФК «Галичина» Дрогобич – «Рух-2» Львів

10 жовтня – неділя

124. ФСК «Самбір» – ФК «Скала 1911» Стрий    

125. ДЮШ ФК «Львів» – ФК «Куликів»  

126. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – ФК «Миколаїв» 


13 жовтня – середа. Резервний день.

17 жовтня – неділя. Резервний день.


Двадцять другий тур

20 жовтня – середа

127. «Темп» Відники/Зубра – ДЮШ ФК «Львів»   

128. «Юність» Верхня/Нижня Білка – МФК «Галичина» Дрогобич  

129. ФСК «Самбір» – «Рух-2» Львів (18.08.2021 р.)

                                                         24 жовтня – неділя

130. ФК «Куликів» – «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір

131. ФК «Миколаїв» – ЛСК «Погонь» Львів

132. «Корміл» Давидів – ФК «Скала 1911» Стрий  

                                           

Двадцять третій тур

2жовтня – середа

133. «Корміл» Давидів – «Рух-2» Львів

134. ФСК «Самбір» – «Юність» Верхня/Нижня Білка 

135. ДЮШ ФК «Львів» – «Фенікс» Підмонастир   

                                                       31жовтня – неділя

136. МФК «Галичина» Дрогобич – ФК «Миколаїв» 

137. ЛСК «Погонь» Львів – ФК «Куликів»  

138. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – «Темп» Відники/Зубра 


Двадцять четвертий тур

3 листопада – середа

139. ФК «Скала 1911» Стрий – «Рух-2» Львів 

140. «Фенікс» Підмонастир – «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір 

141. «Юність» Верхня Білка/Нижня – «Корміл» Давидів   

7 листопада – неділя

142. ФК «Миколаїв» – ФСК «Самбір»    

143. «Темп» Відники/Зубра – ЛСК «Погонь» Львів

144. ФК «Куликів» – МФК «Галичина» Дрогобич


Початок матчу: вихідні дні – 16:00, робочі дні – 17:00У жовтні та листопаді початок матчів у вихідні та робочі дні о 16:00.


Комітет проведення змагань Львівської Асоціації футболу.