Календар Першої ліги Львівщини-2021, друге коло

03.08.2021 14:40

КАЛЕНДАР ІГОР ПЕРШОСТІ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ СЕЗОНУ 2021 РОКУ. ПЕРША ЛІГА. ДОРОСЛІ КОМАНДИ

ДРУГЕ КОЛО

ПІДГРУПА А

Десятий тур

7 серпня субота 

46. «Новояричівська ТГ» – «Гірник» Новояворівськ  

8 серпня– неділя

47.  «Карпати-Кам’янка» Кам’янка-Бузька – «Жупан» Винники 

48. «Богун» Броди – «Лео Кераміка» Львів    

49.  «Легінь» Брюховичі – «Сокіл» Золочів  

50.  ФСК «Яворів» – «Шахтар» Червоноград     


Одинадцятий тур

14 серпня субота 

51. «Гірник» Новояворівськ – ФСК «Яворів» 

52. «Новояричівська ТГ» – «Карпати-Кам’янка» Кам’янка-Бузька   

15 серпня– неділя 

53. «Шахтар» Червоноград – «Легінь» Брюховичі

54. «Сокіл» Золочів – «Богун» Броди   

55. «Жупан» Винники – «Лео Кераміка» Львів    


22 серпня – неділя. Резервний день.


Дванадцятий тур

28 серпня субота 

56. «Легінь» Брюховичі – «Гірник» Новояворівськ  

57. ФСК «Яворів» – «Новояричівська ТГ» 

29 серпня– неділя 

58. «Карпати-Кам’янка» Кам’янка-Бузька – «Лео Кераміка» Львів  

59. «Жупан» Винники – «Сокіл» Золочів    

60. «Богун» Броди – «Шахтар» Червоноград 


Тринадцятий тур

4 вересня субота 

61. «Гірник» Новояворівськ – «Богун» Броди   

62. «Жупан» Винники – «Шахтар» Червоноград 

63. «Новояричівська ТГ» – «Легінь» Брюховичі  

5 вересня – неділя

64. «Карпати-Кам’янка» Кам’янка-Бузька – ФСК «Яворів»  

65. «Лео Кераміка» Львів – «Сокіл» Золочів  


12 вересня – неділя. Резервний день.


Чотирнадцятий тур

18 вересня субота 

66. «Жупан» Винники – «Гірник» Новояворівськ  

67. «Богун» Броди – «Новояричівська ТГ» 

19 вересня – неділя

68. «Сокіл» Золочів – «Карпати-Кам’янка» Кам’янка-Бузька    

69. «Лео Кераміка» Львів – «Шахтар» Червоноград  

70. «Легінь» Брюховичі – ФСК «Яворів»  

                             

П’ятнадцятий тур

25 вересня субота

71. «Новояричівська ТГ» – «Жупан» Винники  

72.  «Гірник» Новояворівськ – «Лео Кераміка» Львів

26 вересня – неділя

73. «Легінь» Брюховичі – «Карпати-Кам’янка» Кам’янка-Бузька        

74. ФСК «Яворів» – «Богун» Броди  

75. «Шахтар» Червоноград – «Сокіл» Золочів  


Шістнадцятий тур

2 жовтня – субота

76. «Сокіл» Золочів – «Гірник» Новояворівськ 

77. «Лео Кераміка» Львів – «Новояричівська ТГ»   

78.  «Жупан» Винники – ФСК «Яворів»  

3 жовтня – неділя

79. «Карпати-Кам’янка» Кам’янка-Бузька – «Шахтар» Червоноград   

80. «Богун» Броди – «Легінь» Брюховичі    


10 жовтня – неділя.  Резервний день.

Сімнадцятий тур

16 жовтня – субота

81. «Легінь» Брюховичі – «Жупан» Винники 

82. «Гірник» Новояворівськ – «Шахтар» Червоноград 

83. «Новояричівська ТГ» – «Сокіл» Золочів  

17 жовтня – неділя

84. «Богун» Броди – «Карпати-Кам’янка» Кам’янка-Бузька     

85. «Лео Кераміка» Львів – ФСК «Яворів»   


Вісімнадцятий тур

23 жовтня – субота

86. «Карпати-Кам’янка» Кам'янка-Бузька – «Гірник» Новояворівськ

87. «Жупан» Винники – «Богун» Броди  

88. «Шахтар» Червоноград – «Новояричівська ТГ» 

89. «Сокіл» Золочів – ФСК «Яворів»   

90. «Лео Кераміка» Львів – «Легінь» Брюховичі

ПІДГРУПА Б


Дванадцятий тур

8 серпня – неділя

56. СК «Нафтовик» Борислав – ФК «Ходорів/Вовчатичі»   (07.08.2021 р. – субота)

57CК «Дубляни» Самбірський р-н – «Вишня» Судова Вишня  

58. «Сокіл»  Сокільники – СКК «Демня»    

59. «Газовик-Хуртовина» Комарно – СКК «Пісочна» (10.10.2021 р.)   

60. ФК «Мостиська» – СОК «Пульс-Авангард» Жидачів (25.08.2021 р. – середа)


Тринадцятий тур

15 серпня – неділя 

61. ФК «Ходорів/Вовчатичі» – ФК «Мостиська»  

62. СОК «Пульс-Авангард» Жидачів – «Сокіл» Сокільники   

63. CК «Дубляни» Самбірський р-н – СКК «Демня»  

64. «Вишня» Судова Вишня – «Газовик-Хуртовина» Комарно   

65.  СКК «Пісочна» – ФОК «Городок»    


Чотирнадцятий тур

22 серпня – неділя 

66. ФОК «Городок» – «Вишня» Судова Вишня    

67. «Газовик-Хуртовина» Комарно – СКК «Демня»    

68. CК «Дубляни» Самбірський р-н – СОК «Пульс-Авангард» Жидачів     

69.  ФК «Ходорів/Вовчатичі» – «Сокіл» Сокільники  

70.  СК «Нафтовик» Борислав – ФК «Мостиська» (11.08.2021 р. – середа)


П’ятнадцятий тур

29 серпня неділя 

71. CК «Дубляни» Самбірський р-н – ФК «Ходорів/Вовчатичі» (25.08.2021 р. – середа)

72. «Сокіл» Сокільники – СК «Нафтовик» Борислав    

73.  СОК «Пульс -Авангард» Жидачів  –  ФК «Газовик-Хуртовина» Комарно     

74. СКК «Демня»  –  ФОК «Городок»   

75.  «Вишня» Судова Вишня – СКК «Пісочна»    


Шістнадцятий тур

5 вересня  –  неділя

76.  CК «Дубляни» Самбірський р-н – СК «Нафтовик» Борислав  (02.09.2021 р.)    

77.  «Сокіл» Сокільники – ФК «Мостиська»  

78.  СКК «Пісочна» – СКК «Демня»   

79.  ФОК «Городок» – СОК «Пульс-Авангард» Жидачів  

80.  «Газовик-Хуртовина» Комарно – ФК «Ходорів/Вовчатичі»     

                             

Сімнадцятий тур

12 вересня – неділя

81. CК «Дубляни» Самбірський р-н – ФК «Мостиська»    

82. СК «Нафтовик» Борислав – «Газовик-Хуртовина» Комарно  

83. ФК «Ходорів» – ФОК «Городок»  

84. СОК «Пульс-Авангард» Жидачів – СКК «Пісочна»     

85. СКК «Демня» – «Вишня» Судова Вишня    


Вісімнадцятий тур

18 вересня – субота 

86. «Вишня» Судова Вишня  – СОК «Пульс-Авангард» Жидачів     

87. СКК «Пісочна» – ФК «Ходорів/Вовчатичі»     

88. ФОК «Городок» – СК «Нафтовик» Борислав    

89. «Газовик-Хуртовина» Комарно – ФК «Мостиська»                                

90. CК «Дубляни» Самбірський р-н – «Сокіл» Сокільники (10.10.2021 р.)

      

Дев’ятнадцятий тур

26 вересня – неділя 

91. ФК «Мостиська»  – ФОК «Городок» 

92. «Сокіл» Сокільники – «Газовик-Хуртовина» Комарно  

93. СК «Нафтовик» Борислав – СКК «Пісочна»    

94. ФК «Ходорів/Вовчатичі» – «Вишня» Судова Вишня    

95. СОК «Пульс -Авангард» Жидачів – СКК «Демня»     


Двадцятий тур

3 жовтня – неділя

96. СКК «Пісочна» – ФК «Мостиська» (02.10.2021 р. – субота)  

97. «Вишня» Судова Вишня – СК «Нафтовик» Борислав (02.10.2021 р. – субота)                             

98. СКК «Демня» – ФК «Ходорів/Вовчатичі»     

99. ФОК «Городок» – «Сокіл» Сокільники   

100. CК «Дубляни» Самбірський р-н – «Газовик-Хуртовина» Комарно   

10 жовтня – неділя. Резервний день.

Двадцять перший тур

17 жовтня – неділя

101. CК «Дубляни» Самбірський р-н – ФОК «Городок»  

102. «Сокіл» Сокільники – СКК «Пісочна»  

103. ФК «Мостиська» – «Вишня» Судова Вишня    

104. СК «Нафтовик» Борислав – СКК «Демня»     

105. ФК «Ходорів/Вовчатичі» – СОК «Пульс-Авангард» Жидачів     


Двадцять другий тур

24 жовтня  –  неділя  

106.  СОК «Пульс-Авангард» Жидачів – СК «Нафтовик» Борислав     

107. СКК «Демня» – ФК «Мостиська»     

108. «Вишня» Судова Вишня – «Сокіл» Сокільники   

109. CК «Дубляни» Самбірський р-н – СКК «Пісочна»     

110. ФОК «Городок» – «Газовик-Хуртовина» Комарно


30-те або 31-ше жовтня (субота або неділя) стикові матчі (перші матчі).

6-те або 7-ме листопада (субота або неділя) стикові матчі (матчі-відповіді).

Початок матчів: вихідні – 16:00, робочі дні – 17:00. У жовтні у вихідні та робочі дні поєдинки розпочинатимуться о 16:00.

Комітет проведення змагань Львівської Асоціації футболу.