Календар юніорської Прем'єр-ліги Львівщини-2021, друге коло

04.08.2021 11:49

КАЛЕНДАР ІГОР ЧЕМПІОНАТУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ СЕЗОНУ 2021 РОКУ. ПРЕМ'ЄР-ЛІГА. ЮНІОРСЬКІ КОМАНДИ

Друге коло

ПІДГРУПА А

Шостий тур

17 серпня – вівторок 

16. «Фенікс» Підмонастир – ДЮШ ФК «Львів»   

17. ФК «Куликів» – КЗ ДЮСШ «Олімп» Зимна Вода/Зубра

18. «Корміл» Давидів – ЛСК «Погонь» Львів    


Сьомий тур

31 серпня – вівторок 

19. «Корміл» Давидів – «Фенікс» Підмонастир  

20. КЗ ДЮСШ «Олімп» Зимна Вода/Зубра – ДЮШ ФК «Львів»   

21. ЛСК «Погонь» Львів – ФК «Куликів»     


Восьмий тур

14 вересня – вівторок 

22. «Фенікс» Підмонастир – КЗ ДЮСШ «Олімп» Зимна Вода     

23. ДЮШ ФК «Львів» – ЛСК «Погонь» Львів     

24. ФК «Куликів» – «Корміл» Давидів  


21 вересня – вівторок. Резервний день.


Дев’ятий тур

28 вересня – вівторок 

25. ФК «Куликів» – «Фенікс» Підмонастир  

26. «Корміл» Давидів – ДЮШ ФК «Львів»    

27. ЛСК «Погонь» Львів – КЗ ДЮСШ «Олімп» Зимна Вода/Зубра    


Десятий тур

12 жовтня – вівторок 

28. «Фенікс» Підмонастир – ЛСК «Погонь» Львів      

29. «Корміл» Давидів – КЗ ДЮСШ «Олімп» Зимна Вода/Зубра  

30. ФК «Куликів» – ДЮШ ФК «Львів»

  

ПІДГРУПА Б

Шостий тур

17 серпня – вівторок 

16. ЛДЮФК «Галичина» Львів – ФК «Миколаїв»                                                

17. ФК «Скала 1911» Стрий – МФК «Галичина» Дрогобич  

18. ФСК «Самбір» – «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір      


Сьомий тур

31 серпня – вівторок 

19. ФСК «Самбір» – ЛДЮФК «Галичина» Львів    

20. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі – ФК «Скала 1911» Стрий   

21. МФК «Галичина» Дрогобич – ФК «Миколаїв»     


Восьмий тур

14 вересня – вівторок 

22. ЛДЮФК «Галичина» Львів – МФК «Галичина» Дрогобич    

23. ФК «Миколаїв» – «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір 

24.  ФК «Скала 1911» Стрий – ФСК «Самбір»       


21 вересня – вівторок. Резервний день.


Дев’ятий тур

28 вересня – вівторок 

25. ФК «Скала 1911» Стрий – ЛДЮФК «Галичина» Львів    

26. ФСК «Самбір» – ФК «Миколаїв»   

27. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – МФК «Галичина» Дрогобич    


Десятий тур

12 жовтня  –  вівторок 

28. ЛДЮФК «Галичина» Львів – «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір     

29. МФК «Галичина» Дрогобич – ФСК «Самбір»    

30. ФК «Миколаїв» – ФК «Скала 1911» Стрий


26-те жовтня, неділя  – стикові ігри (перші матчі).

2-ге листопада, неділя стикові ігри (матчі-відповіді).

Початок матчів о 18:00.

Комітет проведення змагань Львівської Асоціації футболу.