Календар юніорської Першої ліги Львівщини-2021, друге коло

04.08.2021 12:28

КАЛЕНДАР ІГОР ПЕРШОСТІ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ СЕЗОНУ 2021 РОКУ. ПЕРША ЛІГА. ЮНІОРСЬКІ КОМАНДИ

Друге коло

ПІДГРУПА А

Шостий тур

10 серпня – вівторок 

16. «Жупан» Винники – ФСК «Яворів»  

17. «Легінь» Брюховичі – «Гірник» Новояворівськ  

18. «Лео Кераміка» Львів – «Сокіл» Сокільники  


Сьомий тур

15  серпня – неділя

19. «Жупан» Винники – «Лео Кераміка» Львів 

18  серпня – середа 

20. «Гірник» Новояворівськ – ФСК «Яворів»     

21. «Легінь» Брюховичі – «Сокіл» Сокільники    


Восьмий тур

24  серпня – вівторок 

22. «Легінь» Брюховичі – «Жупан» Винники 

23. ФСК «Яворів» – «Лео Кераміка» Львів     

24. «Сокіл» Сокільники – «Гірник» Новояворівськ  


Дев’ятий тур

7  вересня – вівторок

25.  ФСК «Яворів» – «Сокіл»  Сокільники    

26.  «Лео Кераміка» Львів – «Легінь» Брюховичі   

27.  «Жупан» Винники – «Гірник» Новояворівськ    


Десятий тур

19  вересня – неділя

28. «Легінь» Брюховичі – ФСК «Яворів»     

21  вересня – вівторок

29. «Жупан» Винники – «Сокіл» Сокільники 

30.  «Гірник» Новояворівськ – «Лео Кераміка» Львів

ПІДГРУПА Б

Шостий тур

10 серпня – вівторок

11.  «Карпати-Кам"янка» Кам'янка-Бузька – «Шахтар» Червоноград    

12.  «Новояричівська ТГ» – «Сокіл» Золочів     


Сьомий тур

14 серпня – субота

13. «Сокіл» Золочів – «Богун» Броди 

18 серпня – середа

14. «Шахтар» Червоноград – «Новояричівська ТГ»   


Восьмий тур

24 серпня – вівторок

15. «Новояричівська ТГ» – «Карпати-Кам'янка» Кам'янка-Бузька 

28  серпня – субота

16. «Богун» Броди – «Шахтар» Червоноград  


Дев’ятий тур

11 вересня – субота

17. «Богун» Броди – «Карпати-Кам’янка» Кам’янка-Бузька        

18. «Шахтар» Червоноград – «Сокіл» Золочів  


Десятий тур

18 вересня – субота

19. «Богун» Броди – «Новояричівська ТГ» 

20. «Сокіл» Золочів – «Карпати-Кам’янка» Кам'янка-Бузька

ПІДГРУПА В

Шостий тур

12  серпня – четвер

11. СОК «Пульс -Авангард» Жидачів – СК «Нафтовик» Борислав  

12.  СКК «Пісочна» – СКК «Демня»   


Сьомий тур

19 серпня – четвер 

13. СОК «Пульс -Авангард» Жидачів – СКК «Пісочна»    

14. СК «Нафтовик» Борислав – ФК «Ходорів/Вовчатичі»   


Восьмий тур

26 серпня – четвер 

15. СКК «Пісочна» – ФК «Ходорів/Вовчатичі»    

16. СКК «Демня» – СОК «Пульс -Авангард» Жидачів  


Дев’ятий тур

9  вересня – четвер 

17. СК «Нафтовик» Борислав – СКК «Пісочна»  

18. СКК «Демня» – ФК «Ходорів/Вовчатичі»   


Десятий тур

23 вересня – четвер 

19. СК «Нафтовик» Борислав – СКК «Демня»   

20. ФК «Ходорів» – СОК «Пульс-Авангард» Жидачів

ПІДГРУПА Г

Шостий тур

12 серпня – четвер

11. ФОК «Городок» – «Газовик-Хуртовина» Комарно  

12. CК «Дубляни» Самбірський р-н – «Вишня» Судова Вишня  


Сьомий тур

19 серпня – четвер 

13. «Вишня» Судова Вишня – «Газовик-Хуртовина» Комарно  

14. CК «Дубляни» Самбірський р-н – ФК «Мостиська»  


Восьмий тур

26 серпня – четвер 

15. «Газовик-Хуртовина» Комарно – ФК «Мостиська»  

16. ФОК «Городок» – «Вишня» Судова Вишня   


Дев’ятий тур

9 вересня – четвер 

17. ФК «Мостиська» – ФОК «Городок»    

18. CК «Дубляни» Самбірський р-н – «Газовик-Хуртовина» Комарно


Десятий тур

23 вересня – четвер 

19. CК «Дубляни» Самбірський р-н – ФОК «Городок»    

20.  ФК «Мостиська» – «Вишня» Судова Вишня

5-те жовтня, вівторок півфінальні матчі (перші матчі).

20-те жовтня, вівторок півфінальні матчі (матчі-відповіді).


28-те жовтня, четвер фінальний матч та матч за третє місце (перші матчі).

4-те листопада, четвер фінальний матч та матч за третє місце (матчі-відповіді).


Початок матчу: вихідні – 13:00, робочі дні – 17:00.  

Комітет проведення змагань Львівської Асоціації футболу.