Кубок аматорів: із «Миколаєвом», але без «Куликова»

01.09.2021 20:17

У матчах-відповідях попереднього етапу Кубку України з футболу серед аматорських команд сезону-2021/2022 «Миколаїв» зіграв унічию з калуською «Гардою» (0:0) і пройшов далі, а «Куликів» переміг луцький «Луцьксантехмонтаж» (3:2), однак за сумою 2-ох матчів не зумів здобути путівку до наступного етапу.

«Гарда» (Калуш) – ФК «Миколаїв» 0:0 (перший матч 0:1)
«Гарда»: Кузів Богдан, Гудак Степан, Микуляк Ярослав (Цюпер Олександр, 82), Ковальчук Тарас, Яневич Віктор, Кулинин Андрій, Денега Богдан, Джус Мар'ян (Максим'юк Іван, 46), Борщ Володимир, Гончар Владислав, Пецків Тарас (Стовбан Любомир, 88)
«Миколаїв»: Бурмас Мар'ян, Гурський Андрій, Іванишин Павло, Заваляк Володимир, Дзюрах Роман, Федина Іван (Сагайдак Андрій, 61), Федорів Володимир, Зубар Святослав (Бідний Мирон, 82), Юськевич Іван, Оленич Андрій (Грица Ярослав, 82), Балух Ігор (Ткач Назар, 90+1)
У повторному матчі ці команди обійшлися без забитих м'ячів. У підсумку за сумою результатів двох поєдинків далі йде «Миколаїв», який на наступному кубковому етапі поміряється силами з «Маяком» зі Сарнів Рівненської області.
«Луцьксантехмонтаж №536» (Луцьк) – ФК «Куликів» 2:3 (перший матч 4:3)
Голи: Олійник (76, автогол); Неделюк (85 з пен.); Пушкарчук (90+1) – Дева (33); Мізерник (90+3).
«Луцьксантехмонтаж»: Ярмощук Олександр, Максимчук Дмитро, Байбула Михайло, Олійник Василь, Горщарук Дмитро, Герасимчук Максим, Пушкарчук Андрій, Неделюк Олександр, Зайчук Михайло (Бабенко Дмитро, 88), Сущ Віктор, Гладун Богдан (Кабанов Тарас, 68)
«Куликів»: Марчук Андрій, Дещиця Іван, Гусак Мирослав, Михальчук Ростислав, Дикий Іван (Павлюх Іван, 79), Макогон Павло, Майовецький Руслан-Роман, Мізерник Олег, Поручинський Ігор (Максимик Олег, 70), Цюпка Назар (Бойко Роман, 80), Дева Андрій (Микитин Віталій, 65)
У першому кубковому матчі куликівці зазнали вдома поразки від лучан, тож добре розуміли, що в повторному поєдинку потрібно перемагати. Вже на 33-ій хвилині гри досвідчений Андрій Дева вивів куликівську команду вперед – 0:1. На 76-ій хвилині після удару Віталія Микитина з гострого кута м'яч від Василя Олійника влетів у ворота – 0:2.

Проте невдовзі волиняни відновили рівновагу. Павло Макогон порушив правила у власній штрафній площі, за що арбітр призначив пенальті. Вирок з 11-метрової позначки реалізував Олександр Неделюк – 1:2. Згодом стрімку контратаку влучним пострілом у дальній кут воріт завершив Андрій Пушкарчук – 2:2.

В компенсований до другого тайму час Олег Мізерник приніс «Куликову» перемогу в цій дуелі – 2:3. Однак цього не вистачило куликівцям, аби пройти далі. За підсумками двоматчевого протистояння завдяки більшій кількості забитих на виїзді голів у наступну стадію Кубку України серед аматорів вийшов «Луцьксантехмонтаж №536».