«Юність» проти «Фенікса»: анонс матчів середи

14.09.2021 13:11
Чемпіонат Прем'єр-ліги Львівської області серед дорослих команд. Сезон 2021-го року, друге коло

Тур 18
«Юність» (Верхня/Нижня Білка) – «Фенікс» (Підмонастир)
Місце і час проведення матчу: стадіон «Юність», Нижня Білка. Середа, 15-те вересня, 17:00.
Результат першого кола: нічия 1:1.
Турнірне становище «Юності»: 1-ше місце, 17 ігор, 43 очки, різниця забитих і пропущених м'ячів 38:9. 
Турнірне становище «Фенікса»: 4-те місце, 16 ігор, 36 очок, різниця забитих і пропущених м'ячів 39:15. 
Зміни у складі «Юності»: перед початком другого кола змагань команда з Верхньої та Нижньої Білок підсилилася лише одним гравцем – 18-річним вихованцем «Львова», голкіпером Юрієм Лалаком. Натомість ніхто не залишив її розташування.
Зміни у складі «Фенікса»: колектив із Підмонастиря підсилився Андрієм Бориком, Костянтином Деревльовим (прийшли з ТзОВ ФК «Карпати» Львів), Романом Ценем (із ФК «Ужгород»), Тарасом Радюком (із ФК «Куликів»), Вадимом Янчаком (з «Олександрії»), Артемом Берковим, Остапом Вандьо (з «Фенікса U-19» Підмонастир) і Віталієм Полюгою (з луцької «Волині»). Натомість «фенікси» відпустили голкіпера Павла Краснопольського у спортивний клуб «Дубляни», Юрія Мартиняка, Андрія Федюка в ФК «Олесько», Олега Антошика в «Кар'єр-Дністер» (Торчиновичі/Старий Самбір).
Інтрига матчу: очна битва колективів із квартету лідерів, які претендують на чемпіонство. Що може бути цікавішим і більш інтригуючим? У першому колі підмонастирці в рідних стінах відібрали очки в «білок», зрівнявши рахунок завдяки влучному удару Максима Фещука. Саме Фещук на досвіді грає першу скрипку в команді з Підмонастиря, ведучи її за собою і рятуючи у складних ігрових ситуаціях. Можливо, він вистрілить і цього разу.

Звісно, звітне протистояння буде напруженим і непоступливим, адже поразка може дорого коштувати кожній із команд у боротьбі за медалі. Бажання виграти в обох команд, хоч відбавляй. Цікаво, що вже в неділю, 26-го вересня, «Фенікс» та «Юність» знову зіграють між собою, але цього разу вже в рамках чемпіонату України серед аматорів. 
ДЮШ ФК «Львів» – «Рух-2» (Львів)
Місце і час проведення матчу: стадіон «Сокіл», Львів. Середа, 15-те вересня, 17:00.
Результат першого кола: в чемпіонаті Львівської області ці команди ще не зустрічалися.
Турнірне становище «Львова»: 12-те місце, 18 ігор, 10 очок, різниця забитих і пропущених м'ячів 8:32. 
Турнірне становище «Руха-2»: 13-те місце, 4 гри, 6 очок, різниця забитих і пропущених м'ячів 7:9. 
Зміни у складі «Львова»: підсилили львівську команду голкіпер Володимир Шарун і польові гравці Вадим Кукуруза, Микола Марченко. Тут традиційно роблять ставку на власну талановиту молодь. Натомість залишили колектив воротарі Дмитро Малоїд, Юрій Лалак, польові гравці Максим Хімчак, Станіслав Демків, Дмитро Пантелейчук та Ігор Бекерський.
Склад «Руха-2»: кольори цієї команди захищають здебільшого юні футболісти львівського «Руха», які минулого сезону грали в чемпіонаті української Прем'єр-ліги (U-21), а через його скасування заявилися на друге коло Прем'єр-ліги Львівщини. Подейкують, що тепер за «рухівців» в обласному чемпіонаті гратимуть троє нігерійських легіонерів, які можуть з'явитися на футбольному полі вже в цьому поєдинку. 
Інтрига матчу: нове дербі Львова в обласній «прем'єрці». Зустріч сусідів по турнірній таблиці. Чиї вихованці сильніші: «Львова» чи «Руха»? Це вони з'ясують в очній дуелі вже цієї середи.

Поєдинок ФСК «Самбір» – МФК «Галичина» (Дрогобич) відбудеться в п'ятницю, 17-го вересня, матчі ФК «Миколаїв» – «Темп» (Відники/Зубра), «Корміл» (Давидів) – ЛСК «Погонь» (Львів) – у неділю, 19-го вересня. Гру «Кар'єр-Дністер» (Торчиновичі/Старий Самбір) – ФК «Скала 1911» (Стрий) перенесено на початок жовтня.