ФК «Миколаїв» – у чвертьфіналі Кубку аматорів!

15.09.2021 18:50

Футболісти «Миколаєва» вдруге обіграли в 1/8 фіналу Кубку України серед аматорських команд сезону-2021/2022 «Маяк» зі Сарн Рівненської області і здобули путівку до наступної кубкової стадії.

«Маяк» (Сарни) – ФК «Миколаїв» 2:4 (перший матч: 1:2)
Голи: Корольчук (41); Жданюк (86 з пен.) – Балух (15 з пен.); Клим (17); Зубар (43); Гурський (75).
«Маяк»: Фокін Микола (Тимошицький Андрій, 82), Носарєв Ігор, Тимошицький Сергій (Прокопчук Денис, 71), Луцюк Дмитро, Назаренко Дем'ян (Якимчук Роман, 46), Багінський Марк, Василечко Олег (Шуляк Юрій, 58), Царьов Вадим (Баранов Дмитро, 46), Хлібович Ігор (Козяр Леонід, 60), Корнійчук Анатолій (Жданюк Сергій, 46), Корольчук Артем
«Миколаїв»: Бурмас Мар'ян (Фурів Віктор, 82), Гурський Андрій, Дзюрах Роман, Заваляк Володимир, Сагайдак Андрій, Федорів Володимир, Оленич Андрій (Федина Іван, 68), Юськевич Іван (Ткач Назар, 82), Зубар Святослав (Давидяк Мар'ян, 52), Клим Богдан (Панчишин Ярослав, 76), Балух Ігор (Синишин Ігор, 71)
Поєдинок розпочався з хвилини мовчання на знак ушанування пам'яті почесного президента «Маяка» Василя Вікторовича Пістоля, який після хвороби відійшов у вічність.

На 15-ій хвилині гри господарі у власній штрафній площі порушили правила проти Романа Дзюраха, за що арбітр призначив пенальті в їхні ворота. Вирок з 11-метрової позначки впевнено виконав Ігор Балух – 0:1. За мить Балух вивів на рандеву з голкіпером Богдана Клима, і той подвоїв перевагу миколаївської команди – 0:2.

Під завісу першої половини зустрічі височенний нападник сарненського колективу Артем Корольчук ударом головою скоротив відставання в рахунку – 1:2. Ще до перерви голкіпер відбив м'яч після прострілу Володимира Заваляка, а спритний Святослав Зубар удало зіграв на добиванні – 1:3.

На 75-ій хвилині Андрій Гурський вийшов один на один із воротарем і довів справу до 1:4. Незадовго до фінального свистка сарненці заробили пенальті, який реалізував Сергій Жданюк – 2:4.

Отож, за сумою двоматчевого протистояння миколаївці вийшли до чвертьфіналу Кубку України серед аматорів, базовими днями якого є 29-те вересня та 6-те жовтня.