Розгромні перемоги «Миколаєва» і «Корміла»

19.09.2021 18:31

У 18-му турі чемпіонату Прем'єр-ліги Львівської області з футболу серед дорослих команд сезону-2021 «Миколаїв» розгромив відниківський «Темп», а давидівський «Корміл» – львівську «Погонь».

«Корміл» (Давидів) – ЛСК «Погонь» (Львів) 6:2
Голи: Ціпора (12); Барабаш (34); Цицик (57; 60); Гайковий (69); Дроботій (70) – Яценко (37); Слічний (62).
«Корміл»: Гасяк Назар, Гірний Святослав, Стасишин Назар, Харкевич Юрій (Запрутко Іван, 84), Бекеша Ігор, Шандра Олег (Штурин Олег, 84), Ціпора Денис (Горошко Михайло, 76), Барабаш Віктор (Дроботій Павло, 68), Цицик Володимир (Брода Остап, 73), Кінаш Ярослав (Слобода Степан, 84), Козел Юрій (Гайковий Володимир, 60)
«Погонь»: Вороновський Микола (Герда Віталій, 46), Грицик Руслан, Слічний Степан, Яценко Олег, Вільчинський Богдан (Мацюпа Михайло, 50), Хмизов Богдан, Ільків Андрій (Бурбан Андрій, 57), Бузенюк Володимир, Бойко Роман, Синицький Тарас (Перм'яков Володимир, 62), Іванюк Максим (Колісник Віталій, 53)
На 12-ій хвилині матчу Денис Ціпора вивів давидівців уперед – 1:0. На 34-ій хвилині гри Віктор Барабаш подвоїв перевагу давидівської команди, пробивши в «дев'ятку» – 2:0. За мить львів'яни скоротили відставання в рахунку: Олег Яценко після кутового вдало зіграв на добиванні – 2:1.

На 57-ій хвилині Володимир Цицик класно вистрілив здалеку – 3:1. Невдовзі він оформив дубль, добивши кулястого в сітку – 4:1. На 62-ій хвилині у воротах «Корміла» розписався Степан Слічний – 4:2.

Далі своє вагоме слово сказав Володимир Гайковий, забивши після передачі Ігоря Бекеші з флангу – 5:2. Масну крапку на 70-ій хвилині поставив Павло Дроботій, який відзначився дебютним голом у складі «Корміла» – 6:2.
ФК «Миколаїв» – «Темп» (Відники/Зубра) 5:0
Голи: Балух (10; 22; 75); Юськевич (60); Панчишин (87).
«Миколаїв»: Бурмас Мар'ян (Фурів Віктор, 83), Заваляк Володимир, Сагайдак Андрій, Дзюрах Роман (Коваль Григорій, 79), Федорів Володимир (Давидяк Мар'ян, 81), Клим Богдан (Стеценко Максим, 88), Оленич Андрій (Федина Іван, 71), Юськевич Іван (Панчишин Ярослав, 83), Зубар Святослав (Ткач Назар, 67), Синишин Ігор (Бідний Мирон, 64), Балух Ігор (Грица Ярослав, 79)
«Темп»: Сасс Назар-Стефан (Малоїд Дмитро, 81), Скотаренко Володимир, Максимець Віталій, Яворський Зіновій, Стебельський Назар, Кікоть Андрій (Задорецький Володимир, 46), Химович Степан, Калуцький Олег (Бекерський Ігор, 71), Колі Сулейман (Дигас Андрій, 60), Сісо Річард Ов'є (Марік Салу Жуніор, 71), Савран Роман
У першій 10-хвилинці Ігор Балух ударом головою замкнув подачу свого тезка Синишина з правого краю футбольного поля – 1:0. На 22-ій хвилині гри Балух відзначився дублем, знову завдавши влучного удару головою – 2:0.

На 60-ій хвилині він по лівому флангу ввірвався у володіння суперника й викотив м'яч під удар Івану Юськевичу – 3:0. Згодом Володимир Федорів вийшов віч-на-віч із голкіпером і не пошкодував кулястого для Ігоря Балуха, аби той оформив хет-трик і збільшив свій показник у гонитві бомбардирів до 13 забитих м'ячів у цьому чемпіонаті – 4:0.

Під завісу зустрічі 18-річний Ярослав Панчишин довів справу до 5:0, із другої спроби перегравши голкіпера.