Поразка «Миколаєва», перемога «Юності»

22.09.2021 19:13

У 19-му турі чемпіонату Прем'єр-ліги Львівської області з футболу серед дорослих команд сезону-2021 підмонастирський «Фенікс» завдяки голу Максима Фещука вирвав перемогу в «Миколаєва», а «Юність» із Верхньої та Нижньої Біло розгромила юних вихованців «Львова».

«Фенікс» (Підмонастир) – ФК «Миколаїв» 1:0
Гол: Фещук (87).
«Фенікс»: Литвин Назар, Радюк Тарас, Бариляк Руслан, Ощипко Ігор, Цень Роман, Салюк Сергій (Багдай Роман, 46), Репета Юрій, Протасенко Андрій (Гриб Андрій, 85; Заліпа Юрій, 90+4), Борик Андрій, Бабатунде Адель Саліу (Полюга Віталій, 70), Фещук Максим
«Миколаїв»: Бурмас Мар'ян, Гурський Андрій, Сагайдак Андрій, Заваляк Володимир, Дзюрах Роман (Ткач Назар, 71), Федорів Володимир (Синишин Ігор, 90+3), Оленич Андрій (Федина Іван, 71), Юськевич Іван, Зубар Святослав, Клим Богдан, Балух Ігор
Вилучення: Багдай (90+5) – Сагайдак (90+5).
Під завісу зустрічі досвідчений Максим Фещук на дальній стійці ударом головою замкнув подачу Андрія Борика – 1:0. Цей епізод став вирішальним у поєдинку. 17-ий гол Максима в цьому чемпіонаті! З цим показником він упевнено одноосібно очолює гонку бомбардирів.

Надалі градус емоцій сягнув апогею, внаслідок чого в компенсований до другого тайму на футбольному полі між гравцями відбулася штовханина. Арбітр Степан Лапко заспокоїв червоними картками найемоційніших Романа Багдая та Андрія Сагайдака.
ДЮШ ФК «Львів» – «Юність» (Верхня/Нижня Білка) 0:4
Голи: Ольховий (23, автогол) – Гладкий (32 з пен.); Грось (47); Богданов (81).
«Львів»: Ольховий Ілля, Кухта Юрій (Либик Остап, 72), Михайлів Євгеній, Пасічник Валентин, Боберський Ростислав, Мудрий Максим, Довбецький Денис (Пайтак Данило, 52), Дума Сергій (Марченко Микола, 46), Петрівський Тарас (Цебрівський Юрій, 65), Кукуруза Вадим (Пилипишин Назар, 69), Мазур Євгеній
«Юність»: Жук Андрій (Лалак Юрій, 62), Занько Максим (Гаврушко Іван, 58), Шарабура Микита, Грось Остап, Фляк Юрій, Лебеденко Андрій, Теплий Віталій-Дмитро (Тимець Назар, 73), Гордійчук Павло (Богданов Микола, 58), Равлик Віталій, Панасюк Олег (Набізада Омар, 58), Гладкий Володимир (Войтович Володимир, 58)
Вилучення: Пасічник (78, позбавлення суперника очевидної можливості забити гол).
У середині першого тайму після навісу суперника зі штрафного голкіпер «Львова» Ілля Ольховий намагався кулаком вибити м'яч, однак зробив це невдало – кулястий залетів у сітку, 0:1.

Невдовзі господарі збили у власному карному майданчику Віталія Равлика, за що арбітр Василь Файда призначив пенальті. Володимир Гладкий упевнено пробив з 11-метрової позначки – 0:2.

В дебюті другої 45-хвилинки «білки» розіграли кутовий, Павло Гордійчук ударив із-за меж штрафної площі, воротар львівського колективу відбив його удар перед собою, а спритний Остап Грось добив шкіряного у ворота – 0:3.

На 78-ій хвилині Валентин Пасічник отримав пряму червону картку за «фол останньої надії». А вже на 81-ій хвилині після подачі з кутового Микола Богданов довів справу до 0:4.