«Львів» у Кубку України крокує далі!

23.09.2021 16:53

В 1/16 фіналу Кубку України сезону-2021/2022 футболісти «Львова» забили на виїзді 2 «сухі» м'ячі у ворота «Гірника-Спорт» із Горішніх Плавнів Полтавської області і вийшли до наступної кубкової стадії.

«Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) – ФК «Львів» 0:2
Голи: Нич (27); Довгий (45+1).
«Гірник-Спорт»: Клімов Георгій, Шинкаренко Дмитро, Никитюк Роман, Сафіханов Емін, Чуєв Богдан, Романов Сергій (Яворський Вадим, 77), Твердохліб Єгор (Кожевніков Олександр, 46), Сьомка Артем (Клебер Жуніор Алвес да Коста, 57), Ямполь Ярослав (Мильченко Артем, 52), Кулаковський Артем (Паламар Руслан, 70), Понєдєльнік Андрій
«Львів»: Ільющенков Олександр, Романчук Олександр (Зозуля Олексій, 86), Махмутовіч Енес, Якімець Володимир, Політило Сергій (Крушинський Борис, 69), Брікнер Іван, Грисьо Максим (Бусько Андрій, 46), Довгий Олексій, Чір’як Фране, Нич Назарій (Семенів Дмитро, 60), Антві Ернест (Ременяк Артур, 60)
Під завершення перших півгодини гри Сергій Політило з півкола штрафної площі потужно пробив, голкіпер «Гірника-Спорт» Георгій Клімов перевів м'яч у поперечину. Від поперечини кулястий відскочив у воротарський майданчик, де Назарій Нич удало зіграв на добиванні – 0:1. Перед самісіньким свистком на перерву Олексій Довгий ударом головою замкнув подачу Політила з кутового – 0:2.

У другій 45-хвилинці команди не забивали. У підсумку – впевнена перемога «Львова», який зіграє в 1/8 фіналу Кубку України.