Ветерани «Карпат» здобули Кубок Львова!

12.10.2021 19:44

У благодійному товариському поєдинку за Кубок Львова на стадіоні «Сокіл» ветерани львівських «Карпат» в серії післяматчевих пенальті перемогли збірну журналістів України.

Організували цей матч Українська асоціація футболу, Львівська асоціація футболу, Українська прем’єр-ліга, Інформаційне агентство «Центр новин» і благодійний фонд «Розвиток футболу України».

Основна його мета – допомога дітям-сиротам, які прагнуть займатися спортом. Маленькі вихованці дитячих будинків побували на грі й отримали в подарунок ігрову форму, футбольні м'ячі, клубні шалики «Карпат» з рук Президента Української асоціації футболу Андрія Павелка, віце-президента УАФ, Голови Львівської асоціації футболу Олександра Шевченка, які також нагородили учасників благодійного поєдинку.

Зелено-білі кольори «карпатівської» команди на футбольному полі захищали улюбленці вболівальників Володимир Уштан, Борис Платон, Любомир Вовчук, Андрій Покладок, Тарас Павліш, Анатолій Саулевич, Володимир Шеремета, Богдан Стронціцький, Ярослав Гринишин, Юрій Войтович, Андрій Сапуга, Андрій Тлумак, Тарас Петрівський.

Їм протистояли працівники всеукраїнських і львівських засобів масової інформації: Євген Кузьменко, Олександр Пузик, Юрій Каштанов, Юрій Лаврін, Віталій Кулачковський, Максим Качурівський, Ігор Воробій, Олег Чунис, Богдан Пастернак та інші на чолі з наддосвідченим капітаном, екс-гравцем національної збірної України В'ячеславом Шевчуком.
Саме завдяки індивідуальній майстерності Шевчука в першій 30-хвилинці (саме стільки часу тривав тайм) журналістська братія вийшла вперед: він накрутив на лівому фланзі опонентів і прострілив у карний майданчик – м'яч від суперника залетів у ворота.

Натхненні підказками з тренерської лави легендарних Мирона Маркевича, Габора Вайди, Геннадія Лихачова та Степана Юрчишина після перерви «карпатівці» помітно додали в атаці й зрівняли рахунок – гол із декількох метрів забив теперішній наставник львівських «Карпат» Андрій Тлумак.

У підсумку нічия 1:1, тож переможця довелося визначати в серії пенальті. Влучнішими у пробиванні з 11-метрової позначки виявилися ветерани «Карпат» – 3:0.

Нагороду найкращому голкіперу отримав Юрій Каштанов, найкращому захиснику – Володимир Шеремета, найкращому півзахиснику – В'ячеслав Шевчук, найкращому нападнику – Андрій Тлумак.

Спеціальними нагородами також відзначено арбітра Сергія Валенка, його асистентів Анатолія Валенка та Степана-Андрія Гоя, які судили цей благодійний товариський матч.