У рамках відбору до Євро-2023 молодіжна збірна України (U-21) мінімально обіграла в рідних стінах однолітків із Фарерських островів.

Збірна України (U-21) – Збірна Фарерських островів (U-21) 1:0
Гол: Едмундсон (24, автогол).
Нереалізований пенальті: Судаков (41, віддав пас).
Збірна України: Нещерет, Сич, Боль, Батагов, Вівчаренко, Бондаренко, Назаренко (Супряга, 70), Криськів, Судаков (Желізко, 70), Мудрик, В'юнник (Кухаревич, 87)
Збірна Фарерських островів: Мерк, Йогансен (Скала, 46), Петерсен, Едмундсон, Скіпанес, Гіссінг, Мненей, Сьоренсен, Самуельсен, Радосавлевіч, Й. Йоганесен (Соульхем, 46)
У середині першого тайму Михайло Мудрик крутив із кутового у ворота, і в цьому моменті йому допоміг Йоан Едмундсон, який головою зрізав м'яч у власні ворота – 1:0.

Під завісу першого тайму українські збірники заробили пенальті. Однак Георгій Судаков вирішив не бити з 11-метрової позначки, а віддати пас Артему Бондаренку, удар якого відбив голкіпер. Тож усе завершилося мінімальною звитягою «синьо-жовтих».

У наступному турі, 11-го листопада, наші хлопці зіграють у кваліфікації континентальної першості зі збірною Північної Македонії на виїзді.