Збірна України знову не програла у Львові!

12.10.2021 23:39

В ювілейному 20-му поєдинку в місті Лева національна збірна України у відборі до Чемпіонату світу-2022 розійшлася миром зі збірною Боснії та Герцеговини.

Збірна України – Збірна Боснії і Герцеговини 1:1
Голи: Ярмоленко (15) – Ахмедходжіч (77).
Збірна України: П'ятов, Тимчик, Забарний, Кривцов, Матвієнко, Соболь, Степаненко, Шапаренко (Сидорчук, 72), Циганков (Булеца, 81), Ярмоленко (Зубков, 81), Яремчук (Сікан, 72)
Збірна Боснії і Герцеговини: Шехіч, Стевановіч, Ахмедходжіч, Хаджікадуніч, Чівіч, Колашинац (Ковачевіч, 90), Наліч (Саріч, 58), Хаджіахметович, Гояк (Прцич, 58), Джеко, Превляк (Деміровіч, 81)
Вболівальники на трибунах «Арени Львів» іще до початку гри створили в чаші стадіону неймовірну запальну атмосферу, натхненно виконавши з гравцями Державний гімн України. Надалі вони не змовкали ні на мить, гучно женучи наших хлопців уперед.

І «синьо-жовті» реалізували свій перший же небезпечний момент: на 15-ій хвилині матчу Андрій Ярмоленко замкнув простріл Віктора Циганкова на дальню стійку – 1:0!

Та на 77-ій хвилині рахунок став рівним: Мірослав Стеванович у дотик віддав на хід Анелю Ахмедходжічу, і той поклав кулястого в дальній кут воріт – 1:1. Таким чином національна збірна України продовжила свою безпрограшну серію у Львові до 20-ти ігор: 17 перемог і 3 нічиї.

Тепер 16-го листопада наші хлопці зустрінуться з Боснією та Герцеговиною на виїзді. В цьому матчі їм потрібно лише вигравати!