Прем'єр-ліга Львівщини: матчі онлайн

13.10.2021 16:00

У режимі онлайн стежимо за перипетіями в поєдинках чемпіонату Прем'єр-ліги Львівської області з футболу серед дорослих команд сезону-2021.

ТУР 12

ЛСК «Погонь» (Львів) – «Фенікс» (Підмонастир) 1:1
Матч розпочався.

На 13-ій хвилині гри Андрій Борик вивів "Фенікс" уперед – 1:0.

На 33-ій хвилині гравець "Погоні" Максим Іванюк відновив рівновагу в рахунку 1:1.

Лунає фінальний свисток. "Погонь" відібрала очки у "Фенікса".

ТУР 15
ФК «Куликів» – «Рух-2» (Львів) 3:0

Під завісу першого тайму досвідчений Андрій Дева забив свій 10-ий гол у цьогорічному чемпіонаті – 1:0, "Куликів" повів у рахунку.

На 75-ій хвилині Назар Цюпка ударом головою замкнув навісну передачу Івана Дещиці 2:0.

Невдовзі Дещиця забив сам, влучно пробивши в нижній кут воріт 3:0.

Матч завершено.

ТУР 20
ФК «Миколаїв» – ДЮШ ФК «Львів» 8:1

У дебюті зустрічі юні львів'яни скористалися помилкою миколаївців в обороні і вийшли вперед – 0:1 (гол забив Назар Пилипишин).

1:1 – свій 14-ий гол у цьому чемпіонаті забив Ігор Балух.

2:1 Іван Федина пробив зі штрафного, м'яч відскочив до Андрія Гурського, який забив другий гол "Миколаєва".

Після подачі з кутового Володимир Заваляк опинився перед голкіпером і довів справу до 3:1.

4:1 – голом відзначився Святослав Зубар.

5:1 – забив Іван Юськевич, а за мить Балух оформив дубль – 6:1.

7:1 – хет-трик Ігоря Балуха.

8:1 – результативного удару завдав Мирон Бідний.

Матч завершено. Давно таких рахунків не було в чемпіонаті Львівщини...