«Леви» обезкрилили «Чайку»

16.10.2021 17:03

У чемпіонаті Другої ліги України сезону-2021/2022 футболісти львівських «Карпат» забили на виїзді 4 «сухі» м'ячі у ворота «Чайки» з Петропавлівської Борщагівки Київської області.

«Чайка» (Петропавлівська Борщагівка) – ФК «Карпати» (Львів) 0:4
Голи: Кожанов (6; 44 з пен.); Приймак (27); Буднік (90+1).
«Карпати»: Сілецький, Болденков, Лобай (Притиковський, 65), Маткобожик, Галенков (Дударенко, 62), Заставний, Приймак, Ткачук, Чачуа (Єрмаченко, 78), Кожанов (Повалій, 67), Гуменюк (Буднік, 46)
Вилучення: Притиковський (87, друге попередження).
Уже на 6-ій хвилині гри досвідчений капітан «Карпат» Денис Кожанов із правого флангу влучно пробив у нижній кут воріт – 0:1. На 27-ій хвилині він асистував Владиславу Приймаку, який ударом головою подвоїв перевагу львів'ян – 0:2.

Під завісу першої половини зустрічі м'яч влучив у руку гравцеві «Чайки» у штрафній площі – пенальті впевнено реалізував Кожанов, 0:3. Незадовго до фінального свистка другу жовту картку отримав «карпатівець» Денис Притиковський й дочасно залишив межі футбольного поля. Однак «зелено-білі леви» змогли забити навіть у меншості: Євген Буднік реалізував вихід один на один із голкіпером – 0:4, 11-та перемога «карпатівців» у цьому чемпіонаті!

В наступному турі, в суботу, 23-го жовтня, підопічні Андрія Тлумака приймуть у рідних стінах мукачівський «Мункач» із Закарпаття.