«Львів» поступився чемпіону

16.10.2021 19:16

В 11-му турі чемпіонату української Прем'єр-ліги сезону-2021/2022 футболісти «Львова» зазнали поразки від київського «Динамо».

ФК «Львів» – «Динамо» (Київ) 1:4
Голи:
Чіряк (35 з пен.) – Буяльський (37); Циганков (45+1); Гармаш (58; 83).
«Львів»:
Костик, Зозуля, Якімець, Лека, Довгий, Політило (Шина, 46; Крушинський, 75), Брікнер, Грисьо (Ременяк, 61), Чіряк (Сорокін, 80), Ернест, Нич (Альваро, 46)
«Динамо»:
Бущан, Миколенко (Караваєв, 46), Тимчик, Сирота (Шабанов, 74), Кендзьора, Шепелєв, Буяльський, Андрієвський, Циганков (Вербич, 74), Де Пена (Вітіньо, 46), Супряга

На 35-ій хвилині Фране Чіряк влучним ударом із пенальті вивів львів'ян уперед – 1:0. Однак іще до перерви кияни двічі розписалися у воротах колективу зі Львова, а у другій 45-хвилинці дубль оформив Денис Гармаш, який вийшов на заміну. Тож у підсумку 1:4, підопічні Олега Дулуба поступилися чинному чемпіону України.

В наступному турі, в суботу, 23-го жовтня, «Львів» зіграє на виїзді з одеським «Чорноморцем».