«Білки» розгромили чернівчан

17.10.2021 18:48

У заключному турі першого кола чемпіонату України серед аматорів сезону-2021/2022 футболісти «Юності» з Верхньої та Нижньої Білок у більшості забили чернівецькому «Довбушу» 5 «сухих» м'ячів.

УСК «Довбуш» (Чернівці) – «Юність» (Верхня/Нижня Білка) 0:5
Голи: Набізада (27); Іванченко (32; 39); Гладкий (50; 73).
«Довбуш»: Степаненко Богдан, Рудич Валентин (Придрик Роман, 83), Стрільчук Ілля, Геник Микола, Найко Володимир (Мельник Роман, 46), Давидюк Віталій (Львов Леонід, 58), Шишигін Андрій, Масікевич Віктор, Бобик Дмитро, Жумига Олександр, Тодощук Максим (Тодорович Олександр, 23; Андрієць Владислав, 65)
«Юність»: Бунда Богдан (Жук Андрій, 78), Шарабура Микита, Гаврушко Іван (Занько Максим, 60), Білий Роман (Грось Остап, 60), Фляк Юрій, Лебеденко Андрій (Богданов Микола, 46), Теплий Віталій-Дмитро (Войтович Володимир, 46), Равлик Віталій (Гордійчук Павло, 18), Іванченко Богдан, Набізада Омар, Панасюк Олег (Гладкий Володимир, 46)
Вилучення: Бобик (15, груба гра).
На 15-ій хвилині поєдинку футболіст «Довбуша» Дмитро Бобик грубо зіграв проти Івана Гаврушка, за що арбітр покарав його прямою червоною карткою. «Білки» сповна скористалися чисельною перевагою.

В середині першої половини зустрічі Омар Набізада ударом головою замкнув навіс Богдана Іванченка – 0:1. Невдовзі Іванченко забив сам, а незадовго до свистка на перерву він оформив дубль – 0:3.

На старті другого тайму Володимир Гладкий, який вийшов на заміну, майстерно обіграв трьох суперників і покотив кулястого повз голкіпера – 0:4. А на 73-ій хвилині Гладкий відзначився дублем, влучно пробивши з району 11-метрової позначки – 0:5.

У неділю, 24-го жовтня, «Юність» зіграє заключний у цьому році й, відповідно, в першому колі чемпіонату України серед аматорів поєдинок – удома проти київського «Локомотива».