Прем'єр-ліга Львівщини: матчі онлайн

20.10.2021 16:00

У режимі онлайн стежимо за перипетіями в поєдинках чемпіонату Прем'єр-ліги Львівської області з футболу серед дорослих команд сезону-2021.

ТУР 14

ФК «Миколаїв» – «Рух-2» (Львів) 0:1
Матч розпочався.

0:1 – незадовго до свистка на перерву гравець "Руху" Руслан Непейпієв реалізував пенальті, забивши свій 4-ий гол у цьому чемпіонаті.

У другій половині зустрічі команди не забивали, тож у підсумку поєдинок завершився сенсаційною перемогою юних "рухівців".

ТУР 22
«Темп» (Відники/Зубра) – ДЮШ ФК «Львів» 5:0

У середині першого тайму після кутового свій 8-ий гол у цьому чемпіонаті забив гравець "Темпа" Тарас Бугрин1:0.

Під завісу першої 45-хвилинки Бугрин оформив дубль – 2:0.

У другому таймі дублем відзначився Андрій Дигас4:0.

5:0 – гол забив Маріко Салу Жуніор.

Матч завершено.
«Юність» (Верхня/Нижня Білка) – МФК «Галичина» (Дрогобич) 3:1

1:0 – на 34-ій хвилині гри Іван Гаврушко вивів "білок" уперед, удало зігравши на добиванні.

1:1 – на 53-ій хвилині Роман Подоляк замкнув головою подачу партнера зі штрафного.

2:1 – після подачі на дальню стійку Богдан Іванченко знову перехилив шальки терезів на бік "Юності".

3:1 – під завісу другого тайму Іванченко здійснив сольний прохід до воріт "Галичини" і пробив повз голкіпера.

Поєдинки ФК «Куликів» – «Кар'єр-Дністер» (Торчиновичі/Старий Самбір), ФК «Миколаїв» – ЛСК «Погонь» (Львів), «Корміл» (Давидів) – ФК «Скала 1911» (Стрий) відбудуться в неділю, 24-го жовтня. Матч ФСК «Самбір» – «Рух-2» (Львів) відбувся 18-го серпня.