Мирова українок і шотландок

26.11.2021 23:47

У відборі до Чемпіонату світу-2023 з футболу національна жіноча збірна України під керівництвом новопризначеного головного тренера, іспанця Луїса Кортеса на заключних хвилинах гри втратила перемогу в матчі проти опоненток із Шотландії.

Збірна Шотландії – Збірна України 1:1
Голи: Гаррісон (90+3) – Кравчук (22).
Збірна Шотландії: Олександер, Артур, Бітті (Говарт, 46), Корсі, Бойл, Вейр, Грем (Росс, 69), Катберт, Еванс, Гаррісон, Грімшоу (Клеланд, 78)
Збірна України: Бондарчук, Басанська, Корсун, Шматко, Хімич, Калініна (Китаєва, 68), Апанащенко, Петрик, Андрухів (Шевчук, 56), Овдійчук (Куніна, 69), Кравчук (Малахова, 90)
У середині першої половини зустрічі Анна Петрик розрізною передачею вивела на рандеву з голкіперкою шотландської команди Роксолану Кравчук, яка першим же дотиком відправила м'яч у ворота – 0:1. А в компенсований до другого тайму час ірландки зрівняли рахунок: Ебі Гаррісон із кута воротарської площі ударом головою замкнула навіс партнерки – 1:1.

Таким чином наші дівчата залишилися на 3-ій сходинці турнірної таблиці. Тепер у вівторок, 30-го листопада, вони в рамках відбору до світової першості зіграють на виїзді проти збірної Угорщини.