Учасники Меморіалу Юста-2022 на 13.01.

13.01.2022 15:32

Станом на 13-те січня для участі у традиційному, вже 23-му за ліком масштабному товариському турнірі пам'яті видатного наставника «Карпат» Ернеста Юста, що проходить щороку під егідою Львівської асоціації футболу, зареєструвалися 44 команди:

  1. «Рух U-19» Львів (Українська Прем'єр-ліга);

  2. ФК «Львів U-19» (Українська Прем'єр-ліга);

  3. «Юність» Верхня/Нижня Білка (Львівська асоціація футболу);

  4. ФК «Миколаїв» (Львівська асоціація футболу);

  5. «Фенікс» Підмонастир (Львівська асоціація футболу);

  6. ФК «Куликів» (Львівська асоціація футболу);

  7. ФК «Скала 1911» Стрий (Львівська асоціація футболу);

  8. «Темп» Відники/Зубра (Львівська асоціація футболу);

  9. МФК «Галичина» Дрогобич (Львівська асоціація футболу);

  10. «Корміл» Давидів (Львівська асоціація футболу);

  11. ЛСК «Погонь» Львів (Львівська асоціація футболу);

  12. ДЮШ ФК «Львів» (Львівська асоціація футболу);

  13. «Луцьксантехмонтаж №536» Луцьк (Асоціація аматорського футболу України);

  14. ФСК «Яворів» (Львівська асоціація футболу);

  15. СКК «Пісочна» (Львівська асоціація футболу);

  16. «Лео Кераміка» Львів (Львівська асоціація футболу);

  17.  ФК «Мостиська» (Львівська асоціація футболу);

  18. «Жупан» Винники (Львівська асоціація футболу);

  19. СОК «Пульс-Авангард» Жидачів (Львівська асоціація футболу);

  20. «Сокіл» Сокільники (Львівська асоціація футболу);

  21.  «Вишня» Судова Вишня (Львівська асоціація футболу);

  22. ФК «П’ятничани» (Львівська асоціація футболу);

  23. «Сокаль-Датський Текстиль» (Львівська асоціація футболу);

  24. «Шахтар» Червоноград (Львівська асоціація футболу);

  25. «Вишня-2» Судова Вишня (Львівська асоціація футболу);

  26. «Темп» Гірське (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  27. ФК «Жовква/Артасів» (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  28. ФК «Олесько» (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  29. «Стріла» Сулимів (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  30. ФК «Рудки» (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  31. «Тандем» Жовтанці (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  32. ФК «Щирець» (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  33.  «Скала» Вільховець (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  34. «Берізка» Підберізці (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  35. СКК «Острів» Чорний Острів (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  36. «Камула» Романів (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  37.  «Рух-Збірна» Репехів (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  38.  СК «Турбо» Березів (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  39.  «Високий Замок» Львів (Львівська асоціація футболу);

  40.  «ЛУФК U-17» Львів (Дитячо-юнацька футбольна ліга України);

  41.  ДЮФК «Галичина U-19» Львів (Дитячо-юнацька футбольна ліга України);

  42. «Львівські чорнобривці» Львів;

  43. «Фенікс-Стефано» Підмонастир (Ветеранська футбольна ліга Львівщини);

  44. ФК «Ямпіль» (Федерація футболу Пустомитівського району).

Матчі турніру відбудуться на штучних футбольних полях стадіону імені Богдана Маркевича у Винниках, стадіонах «Сокіл», «Школяр» у Львові та «Арена-Довге» в Довгому Стрийського району.

Початок Меморіалу Юста-2022 заплановано на 26-те січня. Прийом заявок до 25-го січня! Детальна інформація і реєстрація за номером телефону: (097) 953-44-91 (Андрій Смольський).