Тренерські курси (С-диплом): навчання завершено

14.01.2022 08:51

У Навчальному центрі Львівської асоціації футболу завершили своє навчання дві групи слухачів тренерських курсів за програмою С-диплом УАФ. 

Упродовж двох днів на базі Кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського вони складали підсумковий теоретичний іспит перед екзаменаційною комісією у складі директора Центру ліцензування Української асоціації футболу Валерія Шамардіна та інструктора УЄФА з навчання тренерів Богдана Хоркавого і вже найближчим часом отримають дипломи відповідної категорії, які дають можливість очолювати аматорські й дитячо-юнацькі команди в чемпіонатах України.

Підготовка наставників за С-дипломом УАФ тривала з червня минулого року під керівництвом висококваліфікованих тренерів Львівщини і викладачів ЛДУФК. За цей період у процесі підвищення власної кваліфікації тренери розширювали знання з теорії тренерства, а також виконували практичні завдання.

За підсумками іспитів голова комісії Валерій Шамардін відзначив хорошу підготованість випускників тренерських курсів і добротний рівень викладання дисциплін у Навчальному центрі ЛАФ.