Благодійна дуель «карпатівців» і футболістів «Візенберга»

09.05.2022 10:09

Понад 22-ві тисячі гривень зібрали під час товариського благодійного матчу на стадіоні села Візенберг Куликівської об'єднаної територіальної громади між місцевою однойменною футбольною командою з чемпіонату Жовківщини та ветеранами львівських «Карпат». За виручені кошти придбають тепловізори для захисників України на передовій.

Перед поєдинком хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих Героїв і виконали український славень.
«Карпатівців» представляли Богдан Стронціцький, Михайло Гурка, Олександр Чижевський, Роман Гнатів, Самсон Годвін, Юрій Войтович, Володимир Уштан, Любомир Вовчук, Роман Толочко, Роман Лаба, Андрій Тлумак, Андрій Покладок та Сергій Танасюк, діями яких керував не менш досвідчений Володимир Вільчинський.

Кольори «Візенберга» разом із вихованцями місцевого футболу на чолі з ветераном Миколою Панюрою захищали голкіпер рівненського «Вереса» Богдан Когут, екс-гравець молодіжної збірної України з футзалу Василь Денис і директор Академії футболу петрівського «Інгульця» Олег Стронціцький.

Уболівальники побачили цікаву й результативну гру. Господарі швидко вийшли вперед: Василь Бубен із центра поля відправив по флангу у прорив Ігоря Перетятка, Ігор віддав передачу на Богдана Когута, який із меж штрафної площі пробив повз воротаря – 1:0. Та невдовзі Самсон Годвін відновив рівновагу, вистріливши під поперечину – 1:1. Незадовго до свистка на перерву невтомний Василь Бубен реалізував пенальті – 2:1.

У другій 45-хвилинці гості зі Львова зібралися, продемонстрували, що є ще порох у порохівницях і на досвіді вирвали перемогу – 4:2 на користь ветеранів «Карпат» (голи забивали Роман Гнатів, Андрій Покладок та Андрій Тлумак).

Дякуємо за люб'язно надану інформацію футбольному журналісту Миколі Вантуху!