Діти з різних куточків України змагалися у Винниках

13.05.2022 09:58

На полях зі штучним покриттям у Винниках благодійна організація «Рух у Майбутнє» провела футбольні змагання серед команд дітей 2010-го (U-12) та 2011-го (U-11) років народження, в ході яких зібрали 82-ві тисячі гривень на допомогу дітям-переселенцям.

Усі учасники були розділені на Золоту, Срібну і Бронзову ліги. Спершу їм довелося подолати груповий етап.
У віковій категорії U-12 узяли участь 12 колективів зі Львова, Хмельницького, Тернополя та Стрия. У фіналі золотої ліги вихованці Академії футболу «Руху» розгромили однолітків з АФ «Тернопіль» – 5:0. У матчі за третє місце «рухівці» здолали футболістів стрийської «Скали» – 3:0.

У вирішальній дуелі ліги Срібної ДЮСШ «Рух» переміг львівські «Карпати» (2:0), а в поєдинку за 3-тє місце «Клуб Лева» по пенальті обіграв «ДЮСШ-3» з Хмельницького (2:0).

Бронзову лігу підкорили футболісти ФК «Львів», які взяли гору над чортківським «Атлетіком» (5:1). У матчі за 3-тє місце львівський «Прайд» з рахунком 5:1 виграв у «Клуба Лева».

Вікову категорію U-11 представляли 12 дитячих команд зі Львова, Луцька, Тернополя, Івано-Франківська, Вінниці, Хмельницького, Тернополя, Стрия, Городка та Червонограда.

У фіналі Золотої ліги хмельницька «Мрія» в серії пенальті дала бій червоноградському «Лідеру» (3:2), Срібної – «рухівська» футбольна Академія виявилася сильнішою за тернопільський «Чемпіон» (3:1), Бронзової – «рухівці» переграли луцьку «Волинь» (3:1).

Треті місця в кожній з ліг зайняли юні футболісти «Львова» (Золота), вінницької «Ниви» (Срібна) і городоцької «Ягелонії» (Бронзова).
Призери й найкращі гравці турніру отримали нагороди з рук відомих футболістів В'ячеслава Шевчука та Юрія Климчука.

До кінця травня благодійна організація «Рух у Майбутнє» планує провести аналогічні змагання серед дитячих команд U-9 і U-10.