Благодійна дуель «Миколаєва» і «Руху»

29.05.2022 11:09

11200 гривень на підтримку Збройних сил України зібрали під час благодійного товариського матчу на стадіоні «Міський» у Миколаєві між «Миколаєвом», що виступає у Прем'єр-лізі Львівщини, та львівським «Рухом».

Уже в першому таймі миколаївські футболісти потішили своїх уболівальників. Спершу Святослав Зубар удало зіграв на добиванні після дальнього удару Івана Федини – 1:0, а невдовзі Андрій Оленич класно пробив здалеку – 2:0.

У другій половині зустрічі львів'яни провели стрімку контратаку, яку з лінії штрафної площі результативно завершив Остап Притула – 2:1. З таким результатом поєдинок завершився.

Наставники «Руху» дали зіграти в цьому протистоянні власній талановитій молоді на чолі з досвідченим Юрієм Паньківим у воротах.

У «Миколаєва» у старті вийшли голкіпер Роман Герич, польові гравці Роман Дзюрах, Григорій Коваль, Андрій Гурський, Павло Іванишин, Володимир Федорів, Степан Гірський, Андрій Оленич, Іван Федина, Іван Юськевич, Святослав Зубар. Запасні: Віктор Фурів, Ярослав Панчишин, Мар'ян Давидяк, Ігор Синишин, Роман Лещинський, Тарас Яримович.