Бойова нічия «карпатівців» і «феніксів»

25.06.2022 14:54

Підмонастирський «Фенікс» на заключних хвилинах вирвав нічию у товариській зустрічі зі львівськими «Карпатами» на стадіоні «Україна» у Львові.

На старті поєдинку Вадим Янчак вивів колектив із Підмонастиря вперед, влучно пробивши з меж карного майданчика – 0:1. Та вже невдовзі рахунок став рівним: Юрій Тлумак удало зіграв на добиванні – 1:1.

На 57-ій хвилині гри Денис Кожанов подав зі штрафного, Владислав Приймак на дальній стійці переадресував м'яча на Валерія Болденкова, який у падінні завдав удару головою – 2:1.

Підмонастирці продемонстрували характер і в компенсований до другого тайму час вирвали нічию: після м'якої подачі Віталія Дахновського залишений без нагляду Костянтин Деревльов головою спрямував кулястого в сітку – 2:2.