Благодійні футбольні баталії ветеранів у Пустомитах

28.06.2022 10:57

На стадіоні в Пустомитах відбувся товариський турнір із футболу серед ветеранських команд. Під час цих змагань зібрали понад 10 тисяч гривень на потреби Збройних сил України.

У півфіналі «Огірок» (Пустомити) мінімально здолав «Слобожанщину» – 1:0, а волонтери Ліги ветеранів Львівщини в серії післяматчевих пенальті обіграли «Кар'єр» зі Сокільників – 4:1 (основний ігровий час завершився бойовою мировою 2:2, грали два тайми по 20 хвилин).
У поєдинку за 3-тє місце «Слобожанщина» не залишила шансів «Кар'єру» – 3:0. У фінальній зустрічі волонтери не змогли надкусити «Огірок» – 0:0, тож переможець визначився в серії 11-метрових штрафних ударів – 3:1 на користь пустомитівського колективу.

Найкращим воротарем турніру визнали Романа Рудніцького (Волонтери Ліги ветеранів Львівщини), найкращим захисником – Івана Кушку («Кар'єр» Сокільники), найкращим півзахисником – Ігоря Майорчака («Огірок» Пустомити), найкращим нападником – Олександра Милова («Слобожанщина» Харків).

06.06.2023 11:03