Благодійний міні-футбол у Рясному-Руському

29.06.2022 20:06

9 тисяч гривень на потреби 103-ої бригади територіальної оборони Збройних сил України зібрали під час товариського міні-футбольного турніру «Грай для ЗСУ!» в Рясному-Руському. Перемогу у фіналі змагань виборола команда Львівської футбольної асоціації медиків.

Фінальне протистояння між медиками та ФК «Патруль» (патрульні поліцейські) в основний ігровий час завершилося без забитих м'ячів, тож усе вирішилося в серії післяматчевих пенальті – 4:2.

У поєдинку за 3-тє місце «Рубікон Клуб» (Львів) декласував львівський «Прайд» – 8:0. Переможець і призери отримали пам'ятні кубки.
Загалом у цьому благодійному турнірі взяли участь 6 колективів, які спершу зіграли на груповому етапі. Матчі відбувалися за схемою два тайми по 15 хвилин, 7 на 7 гравців.

Група А: «Патруль» (Львів) – Добровільне формування територіальної оборони (Рясне-Руське) 5:0, «Рубікон Клуб» (Львів) – «Патруль» (Львів) 2:2, «Рубікон Клуб» (Львів) – Добровільне формування територіальної оборони (Рясне-Руське) 3:2.

Група Б: «Байрактар» (представники національної поліції Львова) – «Прайд» (Львів) 0:3, Львівська футбольна асоціація медиків – «Байрактар» (Львів) 3:2, Львівська футбольна асоціація медиків – «Прайд» (Львів) 3:0.