У товариському дербі Львова перемогли «містяни»

«Львів» завдяки голу Владислава Бугая здолав у спарингу львівський «Рух».

«Рух» (Львів) – ФК «Львів» 0:1
Гол: Бугай (52).
«Рух»: Паньків Юрій, Лях Ростислав, Слюсар Денис, Сич Олексій, Руніч Василь, Інносент Чідозі Одог (Карасюк Роман, 46), Довгий Олексій, Соломон-Отабор Вів, Таллес Бренер, Карабін Ярослав, Климчук Юрій (Мисик Мар'ян, 37)
«Львів» (1-ий тайм): Ільющенков Олександр, Грисьо Максим, Муравський Назарій, Вовкун Артем, Васильєв Олександр, Якімець Володимир, три гравці на перегляді, Нич Назарій, Бугай Владислав
«Львів» (2-ий тайм): Пономаренко Іван, Муравський Назарій, Вовкун Артем, Васильєв Олександр, три гравці на перегляді, Грисьо Максим, Якімець Володимир, Бугай Владислав, Нич Назарій
На заміну виходили: Ременяк Артур, Крушинський Борис, Михайлів Роман, три гравці на перегляді.
На старті другої 45-хвилинки Владислав Бугай отримав розрізну передачу від партнера, ввійшов у штрафну площу і пробив по воротах – м'яч рикошетом від Дениса Слюсарчука залетів у сітку – 0:1. У підсумку цей гол виявився єдиним у матчі й переможним для «Львова».Світлина Євгена КРАВСА.