Арбітри пройшли підготовку

04.08.2022 09:15

На стадіоні «СКІФ» у Львові відбувся навчальний семінар для арбітрів й асистентів арбітра Комітету арбітрів Львівської області, Української Прем'єр-ліги, Професіональної футбольної ліги України, Асоціації аматорського футболу, Дитячо-юнацької футбольної ліги України та вимушено переселених арбітрів.

Після розминки вони здали тестування з фізичної підготовки. Представників футбольної Феміди чекав тест «йо-йо» та інтервальний біг 75х25 метрів. Наснаги арбітрам й асистентам арбітрів побажав перший заступник Голови Львівської асоціації футболу Ярослав Грисьо.

Далі учасники семінару пройшли тестування на знання Правил гри у футбол (відео- і тривіа-тести), а на завершення прослухали лекції аксакалів футбольного арбітражу – Анатолія Абдули про зміни у Правилах гри, Сергія Приступи про командну роботу рефері, тлумачення положення «поза грою» й Андрія Шандора про сучасне трактування єдиноборств у футболі (гри рукою, неправомірні дії руками, тактичні порушення).

Очільник Комітету арбітрів Львівської області Юрій Можаровський відзначив хороші фізичні кондиції арбітрів й висловив сподівання, що до нових поєдинків вони підійдуть у бойовій готовності.