Вольова перемога «Карпат»

18.09.2022 15:59

У 4-му турі чемпіонату Першої ліги України сезону-2022/2023 львівські «Карпати» обіграли на виїзді представника Київщини – вишгородський «Діназ».

«Діназ» (Вишгород) – «Карпати» (Львів) 1:2
Голи: Кос (34) – Приймак (64); Дуць (72).
«Діназ»: Солдатенко, Літвінов, Корешков (Духота, 67), Ічанський, Волошин, Богунов, Білоус, Мораренко, Вакуленко (Клименко, 59), Куліш (Кіріченко, 66), Кос
«Карпати»: Льопка, Махнєв, Дуць, Болденков, Климець (Лень, 86), Когут І. (Галенков, 60), Ткачук (Приймак, 60), Рябов, Чачуа, Кожанов (Репета, 86), Тарануха (Когут М., 46)

На 34-ій хвилині поєдинку львів'яни пропустили свій перший гол у цьому чемпіонаті: Ярослав Богунов подав з лівого флангу у штрафну площу, звідки Олег Кос головою спрямував кулястого у ворота – 1:0. Після перерви Денис Кожанов викотив м'яч Владиславу Приймаку, який із декількох метрів зрівняв рахунок – 1:1.

Перемогу «Карпатам» на 72-ій хвилині приніс Ігор Дуць, замкнувши на дальній стійці подачу Амбросія Чачуа з кутового.

В наступному турі підопічні Андрія Тлумака зіграють у Львові проти «Епіцентра» з Кам'янця-Подільського Хмельницької області.