«Куликів» дебютував «на аматорах»!

18.09.2022 16:20

У своєму першому матчі в чемпіонаті України серед аматорських команд проти «Луцьксантехмонтажа №536» юні футболісти «Куликова» на заключних хвилинах вирвали нічию.

ФК «Куликів» – «Луцьксантехмонтаж №536» (Луцьк) 1:1
Голи: Мацієвський (90) – Горнік (20).
«Куликів»: Мігов Ілля, Фриз Володимир, Поповський Ілля, Трух Андрій, Ткачик Іван, Мальський Руслан, Мацієвський Максим, Цимбалістий Іван, Жуміга Іван, Сташків Арсен (Винничук Антоній, 83), Дячинський Іван (Шомко Василь, 76)
«Луцьксантехмонтаж №536»: Горнік Станіслав, Максимчук Дмитро, Байбула Михайло, Котюн Євген, Мосіюк Олександр, Герасимук Максим (Бабенко Дмитро, 90+2), Олійник Василь (Кабанов Тарас, 46), Зайчук Михайло, Трохимчук Станіслав (Махнюк Ігор, 46), Сущ Віктор (Жук Михайло, 73), Пушкарчук Андрій (Гаврилюк Владислав, 69)

У середині першого тайму гості забили курйозний гол: голкіпер Станіслав Горнік вибив м'яч від воріт, і кулястого вітром занесло у ворота – 0:1.

Під завісу поєдинку Максим Мацієвський влучно пробив у верхній кут воріт, принісши своїй команді перший заліковий бал в аматорському чемпіонаті України – 1:1.

У наступному турі, через тиждень, «Куликів» зіграє на виїзді проти «Факела» з Липовця Вінницької області.