#4 «Футбольна математика» від Андрія Смольського

22.09.2022 15:00

«Гольова двадцятка» Григорія Коваля, ювілейний матч Миколи Богданова – ці та інші цікавинки відшукав заступник виконавчого директора Львівської асоціації футболу Андрій Смольський, опрацьовуючи статистику всіх сезонів Прем'єр-ліги Львівщини.

Продовжуємо подавати мовою чисел цьогорічний, уже 15-ий за ліком сезон обласної «прем'єрки».

Поєдинок МФК «Галичина» (Дрогобич) – ФК «Миколаїв» 2:1. Дрогобицька «Галичина» здобула свою 30-ту перемогу в обласній «прем'єрці». Голкіпер колективу з Дрогобича Роман Чопко пропустив свій 35-ий гол у ПЛЛ від капітана «Миколаєва» Григорія Коваля, для якого це вже 30-ий забитий м'яч на цьому рівні. Гравець «Миколаєва» Володимир Федорів не реалізував пенальті – 145-ий від першого сезону Прем'єр-ліги Львівської області.

Поєдинок СК «Нафтовик» (Борислав) – ФК «Скала 1911» (Стрий) 0:0. 25-та зустріч «Скали 1911» в еліті обласного футболу. Асистент арбітра Юрій Суряк провів свій 145-ий матч у ПЛЛ.

Поєдинок «Юність» (Верхня/Нижня Білка) – «Карпати-2» (Львів) 1:0. 85-та гра в Прем'єр-лізі Львівщини для головного тренера «Юності» Богдана Костика. 30-ий матч у ролі асистента арбітра ПЛЛ провів Василь Притула. 15-ий гол в обласній «прем'єрці» пропустив голкіпер Назар Сасс (один у складі «Карпат-2» від Олега Панасюка і ще 14 у складі відниківського «Темпа»).

Поєдинок «Темп» (Відники/Зубра) – «Фенікс» (Підмонастир) 1:0. 25-ий матч відниківців і 65-ий для їхнього головного тренера Василя Леськіва у ПЛЛ. Підмонастирський «Фенікс» пропустив свій 130-ий гол в еліті обласного футболу (ногу до цього доклав Олег Яйко). 150-та зустріч у рамках чемпіонату Прем'єр-ліги Львівської області для тепер уже футболіста команди з Підмонастиря Миколи Богданова.

Поєдинок ФК «Мостиська» – «Рух-2» (Львів) 2:0. Андрій Гриб забив 70-ий гол «Мостиськ» в обласній «прем'єрці». Юні «рухівці» зіграли загалом свій 15-ий матч у ПЛЛ. Асистент арбітра Роман Фредина провів свою 15-ту гру у ПЛЛ.

Після цих п'яти поєдинків у Прем'єр-лізі Львівської області дебютували ще 7 футболістів – із них по одному з бориславського «Нафтовика» і стрийської «Скали 1911», двоє з підмонастирського «Фенікса» і троє з «Руху-2».