«Скала 1911» – з новим тренером і «на аматорах»

23.09.2022 14:09

Керівництво стрийської «Скали 1911» призначило виконувачем обов’язків головного тренера 31-річного Миколу Василишина і дозаявило команду в аматорський чемпіонат України сезону-2022/2023.

Свого часу Василишин тренував дітей різних вікових груп в Академії «Скали», юнаків у Тернополі (U-16, U-17), а також ФК «Моршин» у районному чемпіонаті. Новопризначеному наставнику допомагатиме тренер воротарів Андрій Крашевський – єдиний, хто залишився з попереднього тренерського штабу колективу зі Стрия, який відправили у відставку після невдалих виступів стриян у Прем'єр-лізі Львівської області.

На фото Любомира Шевчука: в.о. головного тренера стрийської «Скали 1911» Микола Василишин пильно стежить за тренуванням своїх підопічних.

Вони готують «Скалу 1911» до ігор за 9-12 місця у фінальному етапі обласної «прем'єрки» – тут їхніми суперниками є ФК «Куликів», «Корміл» Давидів, ДЮШ «Львів»/СКК «Демня» – та поєдинків в чемпіонаті України серед аматорів у Групі 1, де поміряються силами з «Куликовом» (Львівська область), «Колосом» (Полонне Хмельницької області), «Агроном» (Великогаївська територіальна громада Тернопільської області), «Луцьксантехмонтажем №536» (Луцьк), «Варатиком» (Коломия Івано-Франківської області) й «Факелом» (Липовець Вінницької області).

Першу офіційну зустріч на чолі з Миколою Василишиним «Скала 1911» проведе вдома проти коломийського «Варатика» в середу, 28-го вересня.