Прем'єр-ліга Львівщини: дербі Львова на користь «рухівців»

23.09.2022 18:15

У першому турі другого, фінального етапу цьогорічного чемпіонату серед дорослих команд Прем'єр-ліги Львівської області юніори львівського «Руху» в рідних стінах здобули вольову перемогу над ровесниками зі львівських «Карпат».

Фінальний етап. Матч за 1-8 місця

«Рух-2» (Львів) – «Карпати-2» (Львів) 2:1
Голи: Квасниця (72); Теслюк (86) – Ломницький (38).
«Рух-2»: Ванівський Святослав, Холод Віталій, Кітела Андрій (Добрянський Роман, 89), Товарницький Олексій, Савчук Гліб, Столярчук Андрій (Рогачов Микита, 65), Підгурський Денис, Пастух Євгеній (Бойко Максим, 87), Федор Олег, Квасниця Ілля, Федор Артур (Теслюк Денис, 54)
Головний тренер: Віталій Пономарьов.
«Карпати-2»: Сасс Назар-Стефан, Ілюхін Артур, Ломницький Андрій, Савчин Володимир, Шах Артур, Лень Олег (Гайдучок Віталій, 71), Фетько Олександр (Козак Владислав, 89), Катрич Віталій, Скороход Максим, Коваленко Дмитро, Сидун Вадим
Старший тренер: Володимир Вільчинський.
Арбітр: Тарас Козак. Асистенти арбітра: Анастасія Янтуріна, Юрій Суряк.
Спостерігач арбітражу: Юрій Можаровський.

Під завісу першої половини зустрічі Олександр Фетько подав з кутового, м'яч пострибав у штрафній площі «рухівців», після чого спритний Андрій Ломницький заштовхав його у ворота – 0:1.

У другому таймі підопічні Віталія Пономарьова підвищили тиск на ворота суперника й таки домоглися свого. На 72-ій хвилині гри під час чергового штурму воріт кулястий відскочив від поперечини, й Ілля Квасниця головою спрямував сферу в сітку – 1:1.

А на 86-ій хвилині Денис Теслюк приніс своїй команді перемогу, на ближній стійці маківкою замкнувши подачу Олега Федора з корнера – 2:1.