Мінімальна поразка української молодіжки, що залишила надію

23.09.2022 21:17

У першому поєдинку плей-оф відбору до Чемпіонату Європи-2023 з футболу молодіжна збірна України (U-21) під керівництвом Руслана Ротаня поступилася на виїзді словацьким одноліткам.

Збірна Словаччини (U-21) – Збірна України (U-21) 3:2
Голи: Суслов (10); Стрелец (46; 53) – В'юнник (17); Криськів (49).
Нереалізований пенальті: Суслов (10, воротар).
Збірна Словаччини: Белко Любомир, Датко Самуель, Немчик Томаш, Оберт Адам (Войтко Матуш, 84), Месик Іван, Лавринчик Самуель, Покорни Петер, Кадак Якуб (Небила Себастьян, 90+1), Капралік Адріан (Гольян Адам, 84), Стрелец Давид (Труса Матей, 72), Суслов Томаш (Галчик Роланд, 90+1)
Збірна України: Трубін Анатолій, Сич Олексій, Сирота Олександр, Батагов Арсеній (Таловеров Максим, 60), Вівчаренко Костянтин, Бандаренко Артем, Михайленко Микола (Назаренко Олександр, 60), Криськів Дмитро (Кухаревич Микола, 86), Судаков Георгій, В'юнник Богдан (Очеретько Олег, 71), Ванат Владислав (Сікан Данило, 71)

У першій 10-хвилинці Арсеній Батагов у власній штрафній площі порушив правила проти опонента, за що арбітр призначив пенальті в наші ворота. Анатолій Трубін відбив удар Томаша Суслова з 11-метрової позначки, щоправда, на ногу Суслову – 1:0. Іще до перерви рахунок став рівним: на 17-ій хвилині протистояння Георгій Судаков пробив зі штрафного, голкіпер справився з його пострілом, а Богдан В'юнник опинився першим на добиванні – 1:1.

На 20-ій секунді другого тайму словаки знову вийшли вперед: Олександр Сирота обрізався перед власним карним майданчиком, Давид Стрелец перехопив кулястого, ввірвався у володіння суперника й довів справу до 2:1. На 49-ій хвилині Артем Бондаренко прострілив із лівого флангу штрафної площі на Дмитра Криськіва, який із метра вразив порожні ворота – 2:2. Та вже невдовзі Стрелец оформив дубль, влучно пробивши попри стійку – 3:2.

Підопічні Руслана Ротаня поступилися, однак зберегли шанси на вихід у фінальну частину континентальної першості. Остаточно все вирішиться в матчі-відповіді у вівторок, 27-го вересня.