Куликівці поступилися на Вінниччині

24.09.2022 16:07

Юні футболісти «Куликова» зіграли перший виїзний поєдинок у чемпіонаті України серед аматорів і поступилися «Факелу» з Липовця Вінницької області.

«Факел» (Липовець) – ФК «Куликів» 4:2

Голи: Балинський (16); Фурман (38 з пен.; 90+1); Кобенда (57) – Мацієвський (6); Цимбалістий (63).

«Факел»: Турчик Олександр, Чигур Сергій, Бондаренко Віталій, Когут Владислав (Хлівний Валентин, 46), Керпань Антон, Фурман Максим, Островський Владислав, Балинський Дмитро (Кобенда Назар, 46), Гемега Віталій (Пирогівський Володимир, 77), Барчук Олександр (Новаківський Віктор, 72), Загробський Владислав (Король Денис, 60)

«Куликів»: Мігов Ілля, Поповський Ілля, Фриз Володимир, Ткачик Іван, Трух Андрій (Падух Назар, 60), Мальський Руслан (Охоцький Назар, 77), Мацієвський Максим, Цимбалістий Іван, Жуміга Іван, Сташків Арсен (Шомко Василь, 54), Дячинський Іван (Винничук Антоній, 62)

Вилучення: Жуміга (90+4).

Вже на 6-ій хвилині зустрічі Максим Мацієвський вивів гостей уперед – 0:1. Та ще до перерви господарі провели дві результативні контратаки, в результаті яких забитими м'ячами відзначилися Дмитро Балинський та Максим Фурман – 2:1.

На 57-ій хвилині Назар Кобенда довів справу до 3:1. Невдовзі Іван Цимбалістий скоротив відставання своєї команди до мінімуму – 3:2. А в компенсований до другого тайму час дубль оформив Фурман – 4:2.

В наступному турі аматорського чемпіонату України «Куликів» зіграє на виїзді проти «Колоса» з Полонного Хмельницької області.