Україна розгромила Вірменію

24.09.2022 18:01

У передостанньому матчі групового етапу Ліги націй УЄФА національна збірна України забила 5 «сухих» м'ячів у ворота збірної Вірменії.

Збірна Вірменії – Збірна України 0:5
Голи: Тимчик (22); Зубков (57); Довбик (69; 84); Ігнатенко (82).
Збірна Вірменії: Юрченко Давид, Чалішир Андре, Григорян Артак, Байрамян Хорен, Селараян Лукас (Серобян Артур, 82), Барсегян Тигран (Шагоян Жирайр, 63), Мкоян Грайр (Восканян Тарон, 75), Амбарцумян Оганес, Дашян Артак, Маргарян Жирайр (Монрой Жорді, 75), Бічахчян Ваган (Арутюнян Оганес, 46)
Збірна України: Лунін Андрій, Забарний Ілля, Кривцов Сергій (Матвієнко Микола, 76), Качараба Тарас, Тимчик Олександр, Сидорчук Сергій (Піхальонок Олександр, 46), Ігнатенко Данило, Миколенко Віталій, Циганков Віктор (Ярмоленко Андрій, 66), Зубков Олександр (Мудрик Михайло, 71), Яремчук Роман (Довбик Артем, 66)

У середині першого тайму Віталій Миколенко, Віктор Циганков та Олександр Зубков розіграли комбінацію на лівому фланзі, останній викотив кулястого на дальню стійку, й Олександр Тимчик відправив м'яча в порожні ворота – 0:1.

На 57-ій хвилині гри Тимчик прострілив у володіння суперника, а Зубков пробив у дотик – 0:2. На 69-ій хвилині Зубков перекинув шкіряного над голкіпером, а свіженький Артем Довбик із лінії воріт кивком голови спрямував сферу в ціль – 3:0.

Під завісу поєдинку розгром вірмен довершили Данило Ігнатенко ударом із 20-ти метрів упритул зі стійкою та Артем Довбик, який прийняв м'яч у карному майданчику, накрутив опонентів і підсік кулястого в кут воріт – 5:0!

Тепер у вівторок, 27-го вересня, підопічних Олександра Петракова чекає заключний і вирішальний поєдинок у Лізі націй проти шотландців за перше місце в групі, що дає право підвищитися в класі.