Перша поразка «карпатівців» у чемпіонаті

У 5-му турі Першої ліги України сезону-2022/2023 футболісти львівських «Карпат» двічі пропустили від «Епіцентра» з Кам'янця-Подільського Хмельницької області й не забили у відповідь.

«Карпати» (Львів) – «Епіцентр» (Кам'янець-Подільський) 0:2
Голи: Гірний (14; 38).
«Карпати»: Льопка, Дуць, Болденков, Махнєв (Лень, 46), Галенков (Когут І., 64), Климець, Рябов (Репета, 87), Приймак (Ткачук, 78), Чачуа, Кожанов, Когут М. (Тарануха, 46)
«Епіцентр»: Чернобай, Григоращук, Мороз, Шевченко, Жмуйда, Чепелюк, Глущук (Миронюк, 60), Барбоса (Стень, 90), Пучковський (Кристін В. 60), Беженар (Кристін С., 90), Гірний (Буряк, 81)

На 14-ій хвилині поєдинку голкіпер «зелено-білих» Роман Льопка віддав неточну передачу, Максим Гірний перехопив м'яч і відкрив рахунок – 0:1. Незадовго до свистка на перерву Дмитро Махнєв порушив правила у власній штрафній площі, як наслідок – пенальті у ворота львів'ян. Гірний оформив дубль, влучно пробивши з 11-метрової позначки – 0:2.

У другій 45-хвилинці підопічні Андрія Тлумака наполегливо шукали щастя біля чужих воріт, але в підсумку вперше в цьому чемпіонаті не змогли забити й зазнали поразки.

В наступному турі, в суботу, 1-го жовтня, «Карпати» приймуть у рідних стінах івано-франківське «Прикарпаття».