Перша перемога «Львова» в чемпіонаті!

25.09.2022 15:04

У перенесеному матчі 1-го туру Української Прем'єр-ліги сезону-2022/2023 футболісти «Львова» в меншості на заключних хвилинах гри вирвали перемогу над «Минаєм».

ФК «Минай» – ФК «Львів» 0:1
Гол: Васильєв (90+1).
«Минай»: Пеньков, Трубочкін (Рогозинський, 84), Нємчанінов, Горін, Гончар, Вітенчук, Кулієв, Твердохліб (Паламар, 57), Хахльов (Селезньов, 83), Воробчак (Голуб, 70), Вишневський (Колесник, 57)
«Львів»: Пономаренко, Бусько, Муравський, Крушинський (Никитюк, 77), Мишенко (Шишка, 9), Васильєв, Бойко, Мильченко, Грисьо, Бугай (Ременяк, 28; Вовкун, 77), Нич
Вилучення: Шишка (39, друге попередження).
Юніори: 0:2.

Під завісу першої 45-хвилинки львів'яни залишилися в меншості – другу жовту картку отримав Михайло Шишка. Проте навіть у меншості «Львів» зумів забити: в компенсований до другого тайму час після подачі зі штрафного м'яч опинився в Олександра Васильєва, який пробив у ближню «дев'ятку» – 0:1! Підопічні Олега Дулуба вперше перемогли в новому чемпіонаті УПЛ!