«Рухівки» завершили перше коло

19.11.2022 15:52

У заключному в цьому році поєдинку чемпіонату Першої ліги України сезону-2022/2023 футболістки львівського «Руху» пропустили на виїзді 4 «сухі» м'ячі від лідера – чернігівської «Юності».

ЖФК «Юність» (Чернігів) – ЖФК «Рух» (Львів) 4:0
Голи: Намазова (4); Мазурова (49); Гузик (57); Куриленко (77).
«Юність»: Петрушина Вікторія, Лишафай Алла, Процько Валентина, Гузик Валерія, Медведь Маргарита, Стахнюк Анастасія, Вершняк Софія, Мазурова Віталіна (Яненко Валерія, 88), Намазова Аделіна (Бублик Юлія, 88), Олексієнко Анастасія (Кошмал Олена, 81), Солодухіна Вікторія (Куриленко Марина, 58)
«Рух»: Лапчак Оксана, Запоточна Анна, Клим Христина, Озімчук Оксана, Гримак Анастасія, Петелецька Яна (Хруль Вероніка, 46; Ігнатьєва Христина, 78), Юзва Катерина, Козловська Софія, Смаль Олександра, Мулика Аріна, Волошин Жанна

На 4-ій хвилині першої половини зустрічі Аделіна Намазова вивела команду з Чернігова вперед – 1:0. На такій же хвилині, але вже тайму другого Віталіна Мазурова подвоїла перевагу господарок – 2:0.

Невдовзі Валерія Гузик довела справу до 3:0, а на 77-ій хвилині масну крапку в цьому протистоянні поставила Марина Куриленко – 4:0, хороший урок для юних гравчинь «Руху», які вже відіграли першу половину чемпіонату й пішли на зимову перерву.

Друге коло чемпіонату України серед жіночих команд Першої ліги стартує навесні наступного року.