«Карпатівці» взяли гору над прикарпатцями

20.11.2022 15:03

У поєдинку 13-го туру Першої ліги України сезону-2022/2023 львів'яни двічі забили івано-франківському «Прикарпаттю» і зберегли власні ворота на замку.

«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – «Карпати» (Львів) 0:2
Голи: Дуць (31); Галенков (41).
«Прикарпаття»: Піцан, Соловйов, Борисевич, Аксьонов, Писко, Рудюк, Тітаєвський (Кузьмин, 70), Оринчак, Цюцюра, Сондей (Бучакчийський, 70), Барчук (Дитко, 76)
«Карпати»: Льопка, Дуць, Болденков, Приймак, Галенков, Когут І., Чачуа, Рябов, Когут М. (Лень, 60), Шах (Кожанов, 60), Тарануха (Климець, 67)
Вилучення: Галенков (64, друге попередження).

На 31-ій хвилині протистояння Амбросій Чачуа подав із кутового, Ростислав Тарануха пробив по воротах, голкіпер відбив його удар, Денис Галенков миттю підібрав кулястого й віддав передачу на Ігоря Дуця, який відкрив рахунок – 0:1. Під завісу першого тайму Галенков подвоїв перевагу «зелено-білих», вистріливши під поперечину – 0:2.

В середині другої половини зустрічі Галенков отримав другу жовту картку й дочасно залишив межі футбольного поля. Прикарпатці намагалися скористатися чисельною перевагою, однак так і не змогли вразити ворота команди зі Львова.

В наступному турі, в неділю, 27-го листопада, «Карпати» зіграють заключний у цьому році й загалом на першому етапі чемпіонату матч – удома проти лідера – житомирського «Полісся».