Львів'яни допомогли збірній України!

20.11.2022 17:17

Юнацька збірна України (U-19) розгромила однолітків із Кіпру й дочасно вийшла до еліт-раунду кваліфікації Євро-2023. В цьому поєдинку зіграли одразу п'ятеро гравців львівського «Руху», а «рухівець» Олег Федор забив один із голів.

Збірна України (U-19) – Збірна Кіпру (U-19) 4:1
Голи: Варфоломєєв (12 з пен.); Царенко (67; 69); Федор (79) – Савва (20).
Збірна України (U-19): Герета, Кітела, Удод, Слюбик, Булеза, Федор (Харабара, 85), Варфоломєєв, Ярмолюк (Семенець, 90+2), Лосенко (Царенко, 58), Горбач (Пастух, 85), Ющенко (Пушкарьов, 58)
Збірна Кіпру (U-19): Стіліанідіс, Венізелу, Каяфас, Евангелу, Фенерідіс (Джіама, 63), Цуцукі (Атанасіу, 71), Вронтіс, Асіменос (Дейфер, 71), Зінонос (Кіріакідіс, 71), Савва, Георгіу (Спірідакіс, 75)

На 12-ій хвилині гри українці заробили пенальті, який реалізував Іван Варфоломєєв – 1:0. Невдовзі Андреас Савва відновив рівновагу – 1:1.

Після перерви впродовж короткого проміжку часу дубль оформив Антон Царенко – 3:1. А на 79-ій хвилині масну крапку поставив футболіст львівського «Руху» Олег Федор – 4:1. Варто зазначити, що окрім Федора, у футболці збірної на поле виходили «рухівці» Юрій-Володимир Герета, Богдан Слюбик, Андрій Кітела та Євгеній Пастух. Їхній одноклубник Віталій Холод залишився на лаві запасних.

Таким чином наші збірники набрали 6 очок і гарантували собі місце в еліт-раунді відбору до Євро-2023, адже нижче другої сходинки в турнірній таблиці вже не опустяться. У вівторок, 23-го листопада, юнацька збірна України поміряється силами зі шведськими ровесниками – в цьому протистоянні вирішиться, яке саме місце в підсумку українці посядуть.

Турнірне становище команд у Групі 3: Україна – 6 очок (2 матчі), Швеція – 1 (1 матч), Кіпр – 1 (2 матчі), Косово – 0 (1 матч).