Мінімальна виїзна поразка «Львова»

21.11.2022 13:57

Гол «у роздягальню» і вилучення у львів'ян під завісу зустрічі – у 14-му турі Української Прем'єр-ліги футболісти «Львова» поступилися петрівському «Інгульцю».

«Інгулець» (Петрове) – ФК «Львів» 1:0
Гол: Марусич (45).
«Інгулець»: Паламарчук, Нагієв, Павлов (Поспєлов, 46), Ковальов, Смоляков, Кухарук (Головкін, 85), Кучеренко, Козак (Марусич, 20; Коробенко, 90), Клименко, Запорожець, Сітало (Одарюк, 85)
«Львів»: Ільющенков, Полегенько (Крушинський, 53), Никитюк, Вовкун (Шишка, 52), Сімінін (Муравський, 53), Грисьо, Мильченко, Васильєв, Бойко (Ременяк, 67), Нич, Бугай
Вилучення: Грисьо (84, друге попередження).
Юніори: 1:3.

Незадовго до свистка на перерву Олександр Васильєв невдало перехопив м'яча перед власною штрафною площею, головою скинувши його на Максима Марусича, який вистрілив під поперечину – 1:0.

Цей матч львів'яни змушені були догравати в меншості: на 84-ій хвилині гри другу жовту картку отримав Максим Грисьо. В підсумку долю звітного протистояння вирішив один-єдиний гол.

У наступному турі, в неділю, 27-го листопада, «Львів» зіграє вдома проти ковалівського «Колоса».