Стрияни мінімально поступилися в Кубку України

24.11.2022 15:49

У першому поєдинку 1/4 фіналу Кубка України серед аматорів сезону-2022/2023 футболісти стрийської «Скали 1911» у меншості зазнали вдома мінімальної поразки від «Дружби» з Мирівки Київської області.

ФК «Скала 1911» (Стрий) – «Дружба» (Мирівка) 1:2
Голи: Николишин (72 з пен.) – Мачуленко (14); Порохня (85).
«Скала 1911»: Завгородній Денис, Николишин Роман, Гусак Мирослав, Яворський Тарас, Цень Роман, Цвик Микола, Волков Даниїл (Білінський Валентин, 83), Тищук Павло, Поручинський Ігор (Щурко Віталій, 46; Фомін Микита, 59), Підлісецький Олег (Гудима Володимир, 46), Павлучкович Віталій (Петрик Андрій, 90)
«Дружба»: Татаренко Максим, Козлов Кирило, Юзефович Владислав, Сотник Владислав (Вдовика В'ячеслав, 36), Козлов Артем, Листопад Тимофій, Недоля Артем, Головко Максим, Мачуленко Роман (Шевчук Сергій, 75), Порохня Андрій, Грищенко Артем (Кабанюк Владислав, 90)
Вилучення: Николишин (77, друге попередження).

На 14-ій хвилині гри Роман Мачуленко з лівого краю футбольного поля ввірвався у штрафну площу стриян і завдав обвідного удару – 0:1.

У середині другої половини зустрічі господарі заробили пенальті. Роман Николишин з 11-метрової позначки відновив рівновагу – 1:1. Невдовзі Николишин заробив другу жовту картку й залишив своїх партнерів у меншості.

Незадовго до фінального свистка колектив із Київщини скористався чисельною перевагою й вирвав перемогу: після навісу партнера Андрій Порохня головою спрямував кулястого в «дев'ятку» – 1:2.

Остаточно все вирішиться в цьому чвертьфінальному кубковому протистоянні через тиждень – у середу, 30-го листопада.