Статистичні підсумки Кубка Львівщини-2022

28.11.2022 11:33

У цьогорічному розіграші Кубка Львівської області серед дорослих команд футболісти загалом забили 69 голів у 16-ти зіграних матчах.

З них 6 із пенальті (один одинадцятиметровий штрафний не реалізували), 1 автогол, 28 забито в перших таймах. Таким чином середня результативність Кубка Львівщини сезону 2022-го року становить 4,3 гола за гру.

Найрезультативніші поєдинки: СК «Нафтовик» (Борислав) – «Темп» (Відники/Зубра) 2:5, «Легінь» (Брюховичі) – «Фенікс» (Підмонастир) 2:5. Найшвидший гол (на 2-ій хвилині матчу) забив гравець «Пісочної» Юрій Сень у ворота ДЮШ «Львів»/СКК «Демня».

Тричі переможця довелося визначати в серіях післяматчевих пенальті: в зустрічах «Богун» (Броди) – ФК «Мостиська» 2:2, ФК «Миколаїв» – СК «Нафтовик» (Борислав) 1:1, «Фенікс» (Підмонастир) – «Юність» (Верхня/Нижня Білка) 0:0.

Тричі в цьогорічному Кубку Львівської області арбітри карали футболістів за порушення правил червоними картками.

Дублями відзначалися Іван Білий, Віталій Равлик (обоє – «Юність» Верхня/Нижня Білка), Роман Лебедь, Роман Савран (обоє – «Темп» Відники/Зубра), Андрій Дева (СКК «Пісочна») та Віталій Патуляк («Фенікс» Підмонастир). До речі, Віталій Патуляк став автором єдиного кубкового хет-трику.

ПІДСУМКОВИЙ СПИСОК БОМБАРДИРІВ КУБКА ЛЬВІВЩИНИ-2022

5 забитих м'ячів – Віталій ПАТУЛЯК («Фенікс» Підмонастир);

по 4 забиті м'ячі – Іван БІЛИЙ («Юність» Верхня/Нижня Білка), Роман ЛЕБЕДЬ («Темп» Відники/Зубра);

по 3 забиті м'ячі – Андрій ДЕВА (СКК «Пісочна»), Роман САВРАН, Олег МАЇК (обоє – «Темп» Відники/Зубра);

по 2 забиті м'ячі – Віталій РАВЛИК («Юність» Верхня/Нижня Білка), Іван АНТОНЮК («Богун» Броди), Олег КРИНИЦЬКИЙ (ФСК «Самбір»), Юрій СЕНЬ (СКК «Пісочна»), Назар ЦЮПКА (СК «Нафтовик» Борислав), Юрій ЗАЛІПА («Фенікс» Підмонастир), Кирило ПІНЧУК (ДЮШ «Львів»/СКК «Демня»).