«Скала 1911» – за бортом Кубка України...

30.11.2022 14:51

У матчі-відповіді чвертьфіналу Кубка України серед аматорських команд сезону-2022/2023 футболісти стрийської «Скали 1911» пропустили на виїзді 3 «сухі» м'ячі від «Дружби» з Мирівки Київської області і за сумою двоматчевого протистояння вибули з турніру.

«Дружба» (Мирівка) – ФК «Скала 1911» (Стрий) 3:0
Голи: Юзефович (6); Грищенко (35); Єсаулов (85).
Нереалізований пенальті: Недоля (23, воротар).
«Дружба»: Татаренко Максим, Куба Максим, Козлов Артем (Вдовика В'ячеслав, 86), Козлов Кирило, Юзефович Владислав, Недоля Артем (Доронін Володимир, 86), Листопад Тимофій, Головко Максим (Кабанюк Владислав, 86), Мачуленко Роман (Єсаулов Артем, 78), Порохня Андрій (Шевчук Сергій, 46), Грищенко Артем (Козьбан Дмитро, 75)
«Скала 1911»: Завгородній Денис, Гусак Мирослав, Цвик Микола, Яната Артур, Яворський Тарас (Петрик Андрій, 83), Волков Даниїл (Скурчанський Руслан, 46), Поручинський Ігор (Білінський Валентин, 75), Черепущак Юрій (Гудима Володимир, 83), Тищук Павло, Цень Роман, Павлучкович Віталій (Фомін Микита, 46)

Колектив із Київщини вийшов уперед уже на стартових хвилинах гри: після подачі Артема Недолі з кутового Владислав Юзефович головою спрямував кулястого у ворота – 1:0. У середині першого тайму Артем Грищенко ввірвався у володіння стриян, де його збив Денис Завгородній. У цьому епізоді арбітр призначив пенальті, однак Недоля, пробиваючи з 11-метрової позначки, не зумів переграти Завгороднього.

Ще до перерви Грищенко ввійшов у штрафну площу і прошив голкіпера влучним ударом, подвоївши перевагу своєї команди – 2:0. Під завісу поєдинку Артем Єсаулов удало підставив голову під простріл партнера з лівого флангу карного майданчика – 3:0 у підсумку.

Нагадаємо: в першому матчі тиждень тому «Скала 1911» зазнала від «Дружби» поразки з рахунком 1:2 й за сумою двох зустрічей вибула з розіграшу Кубка України серед аматорів.