Вихованці «Львова» – переможці Меморіалу Вараксіна-2023!

07.01.2023 11:09

У фіналі цьогорічного, вже 44-го за ліком традиційного турніру пам'яті видатного футболіста і тренера, майстра спорту Володимира Вараксіна серед дітей 2010-го року народження зустрілися дві команди ДЮСШ «Львів».

Загалом у цій віковій категорії за трофеї змагалися 16 команд, які спершу були поділені на чотири групи. На груповому етапі вони зіграли між собою в одне коло, після чого продовжили боротьбу у плей-оф за підсумкові місця.

Підсумкові турнірні таблиці групового етапу

ГРУПА 1

1. ДЮСШ «Львів» білі – 7 очок;
2. «Динамо» (Львів) – 7;
3. «Покрова-11» (Львів) – 3;
4. «Пошук» (Львів) – 0.

ГРУПА 2

1. ДЮСШ «Львів» сині – 9 очок;
2. ДЮСШ «Вишня» (Судова Вишня) – 4;
3. ДЮСШ «Карпати-11» (Львів) – 4;
4. «Золотий Лев» (Львів) – 0.

ГРУПА 3

1. «Атлетік» (Чортків, Тернопільська обл.) – 7 очок;
2. ДЮСШ «Рух-11» чорні (Львів) – 5;
3. «Галичина» (Дрогобич) – 2;
4. ДЮСШ «Карпати-10-1» (Львів) – 1.

ГРУПА 4

1. ДЮСШ «Карпати-10-2» (Львів) – 9 очок;
2. ДЮСШ «Рух-11» жовті (Львів) – 4;
3. ДЮСШ «Сколе» – 4;
4. «Прайд» (Львів) – 0.

Матчі за 13-16 місця

«Пошук (Львів) – «Золотий Лев» (Львів) 3:1
Голи: Фігас, Кобіцький (2) – Щурбін.

ДЮСШ «Карпати-10-1» (Львів) – «Прайд» (Львів) 3:0
Голи: Полінс, Навка, Мавдрик.

Матч за 13-те місце

«Золотий Лев» (Львів) – «Прайд» (Львів) 0:0 (по пенальті 3:4)

Матч за 11-те місце

ДЮСШ «Карпати-10-1» – «Пошук» (Львів) 3:0
Голи: Навка, Мавдрик, Полінс.

Матчі за 9-12 місця

«Покрова» (Львів) – ДЮСШ «Карпати-11» (Львів) 0:3
Голи: Стефанків, Мисько (2).

«Галичина» (Дрогобич) – ДЮСШ «Сколе» 1:2
Голи: Боброцяк – Дем'ян (2).

Матч за 11-те місце

«Покрова» (Львів) – «Галичина» (Дрогобич) 1:1 (по пенальті: 3:2)
Голи: Сенего – Подолов.

Матч за 9-те місце

ДЮСШ «Карпати-11» (Львів) – ДЮСШ «Сколе» 3:0
Голи: Танський, Стьопич, Сиротяк.

1/4 фіналу

ДЮСШ «Львів» білі – ДЮСШ «Вишня» (Судова Вишня) 1:1 (по пенальті: 3:2)
Голи: Камінський – Доскуч.

«Атлетік» (Чортків) – ДЮСШ «Рух» жовті (Львів) 0:0 (по пенальті: 3:2)

ДЮСШ «Львів» сині – «Динамо» (Львів) 4:0
Голи: Паучок, Михайлів, Камінський, Шульга.

ДЮСШ «Рух-11» чорні (Львів) – ДЮСШ «Карпати-10-2» (Львів) 0:2
Голи: Кузимка (2).

Матчі за 5-8 місця

ДЮСШ «Рух» жовті (Львів) – ДЮСШ «Вишня» (Судова Вишня) 1:1 (по пенальті: 2:3)

ДЮСШ «Рух» чорні (Львів) – «Динамо» (Львів) 1:0
Гол: Вей.

Матч за 7-ме місце

ДЮСШ «Рух» жовті (Львів) – «Динамо» (Львів) 0:0 (по пенальті: 1:3)

Матч за 5-те місце

ДЮСШ «Рух» чорні (Львів) – ДЮСШ «Вишня» (Судова Вишня) 2:1
Голи: Солук, Костишин – Доскуч.

На фото: ДЮСШ «Львів» сині – переможець турніру пам'яті Володимира Вараксіна серед дітей 2010-го року народження.

На фото: ДЮСШ «Львів» білі – срібний призер турніру пам'яті Володимира Вараксіна серед дітей 2010-го року народження.

На фото: ДЮСШ «Карпати-10-2» (Львів) – бронзовий призер турніру пам'яті Володимира Вараксіна серед дітей 2010-го року народження.

1/2 фіналу

ДЮСШ «Львів» білі – «Атлетік» (Чортків) 2:0
Голи: Камінський, Дуб'як.

ДЮСШ «Львів» сині – ДЮСШ «Карпати-10-2» (Львів) 2:0
Голи: Михайлів, Прус.

Матч за 3-тє місце

ДЮСШ «Карпати-10-2» (Львів) – «Атлетік» (Чортків) 1:0
Гол: Твердохліб.

Фінал

ДЮСШ «Львів» сині – ДЮСШ «Львів» білі 4:2
Голи: Камінський В. (2), Король, Качмар – Лойко, Дунін.

Найкращий воротар: Ярослав Білоус («Атлетік» Чортків);

Найкращий захисник: Максим Циган (ДЮСШ «Карпати-10-2» Львів);

Найкращий нападник: Ігор Михайлів (ДЮСШ «Львів» сині);

Найкращий бомбардир: Вадим Камінський (ДЮСШ «Львів» білі);

Найкращий гравець: Юрій Камінський (ДЮСШ «Львів» білі).

Світлини Галини КОМАНЬКО. Більше фото дивіться на нашій Facebook-сторінці.

Читайте також: Юні «динамівці» – переможці Меморіалу Вараксіна-2023!

Читайте також: «Рухівці» – тріумфатори Меморіалу Вараксіна-2023!